Дизайн бару, ресторану

Ресторани є місцями гарного проведення часу зі смачною їжею. Кращі обіди проходять в ресторанах, які бездоганно розроблені. Коли ресторатор вирішує розвивати свій бізнес за допомогою правильної атмосфери через дизайн інтер'єру, є кілька різних елементів, які повинні бути розглянуті.

Одним з найбільш важливих елементів хорошого дизайну інтер'єру, і особливо в ресторанному дизайні інтер'єру, є індивідуальність місця. Це, як правило, поєднання персональної енергії власника і місцевості, в якому ресторан розміщений. Дизайнер повинен продумати, як легко поєднати особистий смак власника і концепцію ресторану, розглядаючи те, що буде найбільш привабливим для цільової аудиторії.

При розробці інтер'єру ресторану, важливо вибрати колірну палітру, яка є одночасно захоплюючою і викликає апетит. Ніхто не хоче їсти в місці, дійсно дивлячому темним і брудним. Добре встановлений науковий факт, що колір може впливати на нашу психологію. Ясно, що в інтересах бізнесу за допомогою кольору психологічно заохочувати клієнтів смачно їсти і весело пити. Речі, які слід розглянути, включають бажаний настрій, вид їжі, яка буде подаватися і цільову аудиторію.

Комбінуючи різні текстури, можна створити контраст або гармонію. Ви можете підштовхнути Вашу аудиторію відчувати себе розслабленою і спокійною, або дикої і буйною залежно від текстур, присутніх в навколишньому середовищі. Текстури проявляються в обраному візерунку або малюнку, дизайні шпалер або в меблів.

Простір є важливим фактором в дизайні інтер'єру. Неймовірно красиво оформлений інтер'єр, який призводить до повністю дисфункциональной щоденної експлуатації, досить проблематичний. Для створення правильного ефекту, простору всередині ресторану необхідно брати до уваги потреби кухні, зберігання, сидіння клієнтів, а також потреби в мобільності працівників і клієнтів. Кожен ресторан відрізняється в специфіці цих потреб.

Одна з важливих речей, які слід враховувати при проектуванні інтер'єру, є поточні і майбутні тенденції на ринку. Багато сучасні дизайнери інтер'єру роблять прогнози, засновані на спостереженнях, про те, якими будуть найближчі тенденції інтер'єрів ресторанів. Такі речі як модернізоване якість меблів, більш компактні і повністю відкриті кухонні приміщення з більш ефективною технікою і акцент на місцеві вирощені продуктів доповнюють список трендів. Деякі ресторани намагаються бути більш доброзичливими для клієнтів, які хочуть використовувати свій ноутбук або інші девайси під час їжі. Ці установи прагнуть робити більш легкий доступ до розеток і зарядним станціям. Крім того, такі ресторани можуть мати місця спеціально для тих, хто хоче комфортно відпочити без будь-яких гаджетів просто насолоджуючись стравами і напоями. Всі ці різні тенденції можуть допомогти зробити вибір для ресторатора і дизайнера інтер'єру. Кристал Проекти є студією дизайну інтер'єру, яка тримає руку на пульсі нових тенденцій і допоможе Вам розробити дизайн інтер'єру Вашого ресторану, враховуючи всі особливості та побажання клієнта.