Дизайн будинку, котеджу

Ще з дитинства, кожен з нас задається мрією про своєму власному будинку, в якому будуть рости діти. На гладко-вистрижених газоні якого буде бігати велика собака, в будинку, в якому Ви привітно приймати друзів. Варто продумати все до дрібниць: стиль, кольорову гаму, меблі, розподілити простір так, щоб воно було функціональним, щоб в будинку було легко дихати, щоб, відкриваючи двері, Ви відчували той найрідніша і теплий аромат сім'ї.

Ми не будемо розповідати, яку саме гаму для оформлення Вам варто вибирати, але ми розповімо, як ефективно домогтися тандему поєднання з декількох квітів. Одним з основних буде для стін, інший колір для великих акцентів, таких як дивани, крісла, потім третій колір, який буде кидатися в очі завдяки невеликим аксесуарам, таких як квіти, яскраві вази з фруктами або ж це можуть бути невеликі декоративні подушки на дивані , Пам'ятайте, колір залежить від того, скільки світла потрапляє в будинок. Розгляньте можливість використання вікон в підлогу, які допоможуть поліпшити Ваш інтер'єр.

Невід'ємним атрибутом заміського будинку став камін, саме на ньому Ви можете розмістити сімейні фото, які буду надавати домівці ще більш яскравий акцент сімейних цінностей. Зимовими вечорами, розташувавшись на великому дивані, в компанії друзів пити чай або ароматну каву, насолоджуватися хаотичними рухами вогненних язичків, які дарують тепло і затишок.

Два найбільших елемента дизайну інтер'єру, які повинні бути освоєні будь-якою людиною в цій конкретній галузі, є елементи пропорцій і балансу. Важливо бути впевненим, що будь-яка конструкція приємна для людського ока, а також переконатися, що все естетичні складові є правильними.

Як правило, ключовим моментом в дизайні інтер'єру є пропорція і баланс, які існує між різними елементами дизайну, включаючи колір, текстури і форми. Правильна пропорція в дизайні інтер'єру може бути досягнута шляхом повторення таких аспектів:

  • Колір
  • Форма
  • Текстура
  • Забезпечення стилю і різноманітності
  • Управління світлом

Провести єдину концепцію дизайну крізь всі кімнати будинку достатньо не легке завдання, тому впоратися з цим Вам допоможе Кристал зразків.