Дизайн готелю, хостелу

Дизайн інтер'єру готелю, хостелу

Готель - це не просто місце, де люди зупиняються, щоб поспати і набратися сил перед подальшою подорожжю. Якщо ви відкриваєте готель, то створюєте простір, в якому можна влаштуватися, як у тимчасовому домі. Незалежно від того, чи бажають люди залишитися на одну ніч або хочуть стати вашими гостями протягом тривалого періоду, всі постояльці повинні відчувати себе бажаними і зрозумілими поки вони знаходяться у відпустці або у відрядженні. Їм важливо відчувати, що ви розумієте їхні потреби і хочете створити умови для приємного проведення часу. Дизайн готелю або хостелу повинен бути спроектований з урахуванням цих нюансів.

Є три важливих аспекти. Дизайн інтер'єру готелю повинен забезпечувати:

  • зручність для гостей - як в номерах, так і в загальних приміщеннях;
  • мобільність і комфорт для персоналу, так, щоб в приміщенні співробітники могли максимально ефективно виконувати свої обов'язки і не заважати постояльцям;
  • затишок і спонукання до замовлення додаткових послуг.

Дизайн готелю повинен бути концептуальним, приємним і ненав'язливим. Продуманість всіх деталей не підвищить ціну проекту, але дозволить швидше окупити його.

Гостьова кімната і дизайн готелю

Звичайно, головне, що гість розглядатиме в готелі, - це номер, де він має жити. Це повинно бути місце, де він може усамітнитись, розслабитись і користуватись зручностями, які ви надаєте. Дизайн готелю в цьому просторі повинен бути зосереджений на відпочинку і комфорті. Залежно від стилю готелю або хостелу, номери можуть бути простими або майстерно прикрашеними. Але незалежно від рівня розкоші в номерах, ви повинні запропонувати приємну колірну гаму, яка має обстановку і елементи продуманого дизайну, що змусять ваших гостей відразу ж відчути себе як вдома. Все це допоможе передбачити вміло розроблений дизайн готелю.

Дизайн-проект готелю повинен бути максимально продуманим і відповідати на питання:

  • де гість буде зберігати речі;
  • чи достатньо буде в приміщенні світла і свіжого повітря;
  • чи зможе постоялець запросити гостей;
  • куди йому покласти верхній одяг;
  • як розмістити дрібниці, що  потрібні відразу після сну.

Сучасний дизайн готелів в Києві, навіть найпростіший, повинен відповідати всім вимогам гостя. Оформлення хостела планують таким чином, щоб забезпечити гостям особистий простір, надійне зберігання речей в загальних номерах.

Особливості номерів для молодят

Якщо ваш готель пропонує спеціальні апартаменти молодятам і гостям в діловій поїздці, дизайн готелю повинен враховувати особливі потреби цих мандрівників.

Молодята, швидше за все, оцінять м'якішу постільну білизну, більшого розміру ванну, окрему спальню та вітальню. Їм сподобається доповнення таких зручностей, як простір, можливість користуватися спеціальним обслуговуванням або ретельно підібраними меблями, затишною й романтичною атмосферою. Дизайн готелю з номерами для молодят повинен налаштовувати на лад відпочинку.

Розробляючи проект під гостей в діловій поїздці, потрібно враховувати місце для нарад і спілкування з партнерами, конференц залу, бездротовий інтернет, зручне робоче місце в номері. Дизайн інтер'єру готелю не повинен відволікати їх від справ, мати хорошу вентиляцію, зручні меблі. У Києві дуже популярні готелі з номерами для відрядних, які надають в користування тій чи іншій компанії.

У той час як в деяких готелях створюється враження, що гостей направляють відразу від стійки реєстрації в їх номери, в багатьох популярних готелях пропонують зони, де гості можуть спілкуватися і розважатися, або просто приємно проводити час. Використання лобі як місця для відпочинку та роботи - важлива частина багатьох проектів. Дизайн готелю в цих зонах повинен створювати відчуття теплоти і гостинності, спонукаючи до соціалізації і релаксу.

Готелі часто використовують для проведення весіль, вечірок, конференцій та інших заходів. Якщо хочете скористатися перевагами цього ринку, подбайте про дизайн спеціальних просторів. Конференц-зали, ресторани, приміщення для урочистостей повинні бути витримані в загальному стилі готелю і відповідним чином обладнані.

Найкраще замовити проект дизайну у професіоналів. Ваш дизайнер з Crystal Design розгляне колірну схему, розташування номерів, а також врахує нюанси, які допоможуть підвищити враження від розваг. Таким чином, кожен зможе насолодитися готелем в межах своїх потреб.