Дизайн готелю, хостелу

Готель - це не просто місце, де люди зупиняються в дорозі, щоб поспати і відпочити, поки вони не будуть готові поїхати знову. Якщо Ви відкриваєте готель, Ви створюєте місце для людей, в якому можна влаштуватися як у тимчасовому будинку. Чи хочуть вони залишитися на одну ніч або стати вашим гостем протягом тривалого періоду, поки вони знаходяться у відпустці або у відрядженні, Ваші гості хочуть відчувати себе бажаними і понятими. Вони хочуть відчувати, що Ви розумієте їхні потреби і хочете створити їм умови насолоджуватися часом, проведеним у Вас. Це ілюструє важливість дизайну готелю.

Основою дизайну готелю є створення всіх приміщень і номерів Вашого готелю, який ретельно розкриває зв'язність і задоволення, не стаючи нудотним.

Звичайно, головне, що гість готелю розглядатиме, - це кімната для гостей. Це повинно бути місце, де він залишається наодинці, розслабляється і користується зручностями, які Ви надаєте. Дизайн готелю в цьому просторі повинен бути зосереджений на створення номера, який сприяє відпочинку і комфорту. Залежно від стилю готелю, ці номери можуть бути досить простими або майстерно зробленими. Незалежно від рівня розкоші в Ваших номерах, Ви повинні запропонувати приємну колірну гаму, яка має обстановку і елементи продуманого дизайну, які змусять Ваших гостей відразу ж відчути себе в своїй тарілці.

Якщо Ваша готель пропонує спеціальні апартаменти молодятам або діловим гостям, дизайн готелю повинен враховувати особливі потреби цих шанованих гостей. Молодята, швидше за все, оцінять більш м'які постільні приналежності, більшого розміру ванну, окрему спальню та вітальню, а також додавання таких зручностей, як простір, можливість користуватися спеціальними обслуговуванням або ретельно підібраною меблями, що створює затишну, романтичну атмосферу.

У той час як в деяких готелях, створюється враження, що гостей направляють відразу від стійки реєстрації в їх номери, в більш успішних готелях пропонують області, в яких гості можуть спілкуватися і розважатися, або просто приємно провести час за межами їх номерів. Дизайн готелю в цих областях буде присвячений створенню відчуття теплоти і гостинності, спонукаючи до соціалізації і розслабленню. Це також залежить від загальної теми вашого готелю.

Готелі є популярними місцями для весіль, вечірок, конференцій та інших заходів. Якщо Ви хочете скористатися перевагами цього ринку, Ви повинні зосередити енергію дизайну готелю на зовнішній вигляд і функції Ваших розважальних просторів. Ваш дизайнер з кристалів Designs, швидше за все, розгляне колірну схему, розташування номерів, а також особливості, які можуть допомогти підвищити враження від розваг для різних клієнтів так, що кожен може насолодитися готелем в межах своїх власних потреб. У втіленні в реальність всіх цих рад допоможе Вам студія дизайну Кристал Дизайн.