Дизайн інтер’єру кафе

Грамотна розробка дизайн-проекту кафе - 90% успіху і гарантія високої відвідуваності

Люди приходять в кафе відпочити, насолодитися смаком улюбленої страви, випити смачну каву. Одні громадські заклади відразу стають близькими по духу, інші - навпаки. Важливо розуміти, що успіх закладу зумовлюється ще на етапі планування, так як дизайн інтер'єру кафе безпосередньо впливає на відвідуваність і, відповідно, прибуток. Рекомендуємо відповідально підійти до створення інтер'єру і довірити цю задачу нам - студія Crystal Design успішно реалізує проект будь-якої складності. При розробці концепції ми врахуємо вашу цільову аудиторію, побажання до стилю і навіть те, кухню якої країни ви виберете для меню.

Все починається з ідеї

Розробка дизайну кафе від студії Crystal Design буде спрямована на успіх вашого бізнесу. Завершений проект приверне потрібну цільову аудиторію, кожен випадковий гість перетвориться в постійного клієнта. Все тому, що інтер'єр кафе буде запрошувати до відпочинку і приносити естетичне задоволення.

Звертайтеся до нас з будь-якою ідеєю. Дизайнери допоможуть визначитися із:

 • стилем;
 • концепцією;
 • основним колірним оформленням і т.д.

Для того щоб зробити місце атмосферним, можна розробити дизайн-проект кафе в наступних стилях:

 • ретро;
 • лофт;
 • еко;
 • прованс.

Розкажіть нам, яким ви хочете його бачити. Продумаємо все, починаючи від вибору кольорової палітри, декору стін і закінчуючи прилавком, вітриною, дошкою меню, основним залом, туалетами і т.д. Фахівці віддадуться проекту по максимуму, щоб інтер'єр в кафе вдався атмосферним і унікальним.

Особливості планування

Громадський заклад має бути не тільки привабливим, але і функціональним. Розробляючи дизайн інтер'єру кафе, ми дбаємо про те, щоб комфортно було і гостям, і персоналу. Правильне планування відіграє велику роль в якості роботи менеджерів, офіціантів, барісти, бармена та інших.

Створюючи дизайн-проект інтер'єру кафе, керуємося правилами зонування, раціонально використовуємо площу, продумуємо місце для приємного проведення часу і в приміщенні, і на літньому майданчику.

Наші фахівці допоможуть визначити, що саме цікаво вашій цільовій аудиторії і, відповідно до інтересів майбутніх відвідувачів, розроблять інтер'єр кафе. Дизайнери проведуть колосальну роботу, не забувши про:

 • вивіски;
 • унікальний декор;
 • вхідну зоні та інше.

Ціна проекту залежить від обраного пакета. Вартість вказана за м².

Чому з нами вигідно працювати?

У Києві є чимало компаній, які надають послуги з розробки дизайн-проекту кафе. Чим же виділяється Crystal Design? У нас:

 1. Повна зосередженість на побажаннях до інтер'єру, перевагах та ідеях клієнта.
 2. Здача проекту в термін.
 3. Безоплатна допомога у виборі виконавців.
 4. Облік модних тенденцій, використання сучасних технологій в роботі.

Пропонуємо замовити дизайн інтер'єру кафе вашої мрії у нас. Ми допоможемо підняти ваш бізнес на новий рівень, зробити заклад привабливим для клієнтів.