Дизайн інтер’єру офісу

Дизайн офісу в Києві

Ніхто не любить ходити на роботу в кабінет з голими білими стінами, звичайними столами та перегородками між ними. Приміщення, в якому немає натяку на кольори, що освіжають або заряджають енергією та  розбавляють робочу атмосферу, вбиває творчість. Деякі люди прикрашають свої столи, але такий декор не може створити загальну атмосферу продуктивності або позитиву. Коли ви робите ремонт або купуєте приміщення, замовте дизайн-проект офісу - це дуже важливо.

Дизайн-проект офісу повинен бути ретельно продуманим, враховувати потреби співробітників, особливості робочого процесу, освітленість і так далі. Замовте його у професіоналів, і вартість послуги дуже швидко окупиться за рахунок зрослої продуктивності персоналу.

Вплив офісу на працездатність

Є багато переваг в дизайні інтер'єру при проектуванні. Ви створите продуктивну і ефективну атмосферу, допоможете зберегти і підняти дух співробітників. Якщо ви хочете, щоб люди з нетерпінням чекали понеділка, коли зможуть прийти на роботу,- забезпечте їм комфорт, зробіть сучасний дизайн.

Навколишнє середовище впливає на співробітників навіть більше, ніж ви думаєте. Коли останній раз ви намагалися зробити роботу в одноманітному просторі із нудно побілений стінами? Наскільки творчим ви себе відчуваєте в яскравих, відкритих, барвистих просторах?

Дизайн-проект офісу дозволяє передбачити безліч важливих моментів:

  • чи достатньо світла падає на столи, чи правильно розташовані його джерела;
  • чи є місце для відпочинку;
  • де співробітники можуть порадитися або влаштувати мозковий штурм, не заважаючи колегам;
  • як обладнано місце для розігріву їжі, чи є доступ до кулера з водою;
  • чи достатньо простору, щоб пройти між столами, чи не доводиться протискуватися;
  • як забезпечується вентиляція, чи достатньо в приміщенні свіжого повітря;
  • як великий зал розділяється на зони.

Дизайн-проект офісу в Києві повинен при цьому слідувати сучасним тенденціям, адже важливо справити враження на партнерів і потенційних співробітників.

Дизайн офісу. Особливості

Приймаєте ви клієнтів, партнерів по бізнесу, потенційних працівників або міжнародних менеджерів з продажу, на них потрібно справити хороше враження. Збираючись замовити дизайн-проект офісу, подумайте про те, що очікують побачити ваші партнери? Очевидно, що стиль банку буде відрізнятися від того, що потрібно IT-компанії або ательє. Вид офісного декору повинен відображати цінності вашої компанії, місію і корпоративний імідж.

Вас не повинна лякати висока ціна робіт. Вартість дизайн-проекту офісу цілком може бути демократичною, адже навіть невеликі зміни, такі як різні фарби або килим, можуть зробити ваше робоче простір більш привабливим. Студія дизайну інтер'єру Crystal Design допоможе вам заощадити, максимально використавши доступний бюджет. Дизайн офісу в Києві цілком може бути скромним і в той же час свіжим та сучасним.

Ми знаємо, як зробити так, щоб офіс відбивав основний посил вашого бізнесу!