Дизайн квартири, кімнати

При виконанні дизайну квартири потрібно думати про неї як про сукупність. Тому важливо, щоб загальний стиль і тема проходили по всіх кімнатах квартири. Це не означає, що всі елементи дизайну інтер'єру повинні бути однаковими, але вони повинні працювати разом і доповнювати один одного, щоб посилити всю композицію. Спосіб створення цієї теми або сюжету гри доповнює добре продумане використання кольору. Схеми в цілому являють собою відмінний спосіб об'єднати простір квартири. Наприклад, Ви можете вибрати три або чотири кольори і використовувати їх в різних відтінках в різних кімнатах.

Дизайн квартири | Сучасна бібліотека будинку ☎ (073) 001-59-59

Дизайн інтер'єру квартири | Сучасна бібліотека будинку ☎ (073) 001-59-59

Коротко кажучи, є три види балансу: симетричний, асиметричний і радіальний.

Симетричний баланс, як правило, використовується в традиційних інтер'єрах. Симетричний баланс характеризується одними і тими ж об'єктами, які повторюються в одних і тих же позиціях по обидва боки від вертикальної осі, наприклад, Ви, можливо, пам'ятаєте старі кімнати, де одна сторона кімнати є дзеркальним відображенням іншої. Ця симетрія також відображає людську форму, тому ми інтуїтивно відчуваємо себе комфортно в такій збалансованої обстановці.

Асиметричний баланс є більш відповідним по дизайну в наші дні. Баланс досягається за допомогою деяких різних об'єктів, які мають рівну вагу або візуальне залучення погляду. Асиметричний баланс більш повсякденний, але його досить важко досягти. Асиметрія передбачає рух і призводить до більш жвавому інтер'єру.

Радіальна симетрія - коли всі елементи конструкції збудовані навколо центральної точки. Гвинтові сходи також є відмінним прикладом радіального балансу. Хоча це і не часто використовуються в інтер'єрах, вона може забезпечити цікавий контрапункт, якщо використовується належним чином.

Найбільшим ворогом дизайну і декору інтер'єрів є нудьга. Добре оформлена кімната завжди має, в залежності від її розміру, один або кілька основних точок. Фокусний центр повинен бути домінуючим, щоб привернути увагу і досить цікавим, щоб спонукати глядача озирнутися далі. Фокусний центр повинен мати незабутнє враження, але і бути невід'ємною частиною прикраси, пов'язаної через масштаб, стиль, колір або тему. Камін або плоский телевізор є першим прикладом того, коли ми говоримо про фокусну центрі кімнати.

Ще одним важливим елементом дизайну квартири є деталі. Все, починаючи від абажура на лампі, кольору канта на подушці, закінчуючи вимикачами світла і ручками шафи: все це потребує уваги.

Розставити всі речі по місцях і створити саме той дизайн інтер'єру Вашої квартири, про який Ви мріяли, допоможе Вам Crystal Designs.