Дизайн квартири, кімнати

Дизайн інтер'єру квартири в Києві

При виконанні дизайну квартири потрібно думати про неї як про єдине ціле. Важливо, щоб загальна тематика і стилістика пов'язували всі кімнати квартири. Це не означає, що елементи дизайну інтер'єру повинні бути всюди однаковими. Вони повинні поєднуватися і доповнювати один одного, щоб посилювати враження від всієї композиції. Єдиний стиль продумується і створюється на тому ж етапі, що і дизайн-проект квартири: всі дрібниці повинні бути обдумані заздалегідь.

Добре продумане використання кольору доповнює визначену тему і сюжет, тому обрана для квартири колірна схема відмінно працює на загальну композицію.

Один з таких способів - підібрати 3-4 кольори і використовувати їх відтінки в усіх кімнатах. Дизайн квартир в Києві вже давно виконується саме так.

Дизайн квартири | Сучасна бібліотека будинку ☎ (073) 001-59-59

Дизайн інтер'єру квартири | Сучасна бібліотека будинку ☎ (073) 001-59-59

Баланс в приміщенні

Розробка дизайн-проекту квартири може спиратися на той чи інший вид балансу. Всього їх три, на вартість вони не впливають, зате визначають, яким буде приміщення:

  • симетричним;
  • асиметричним;
  • радіальним.

Перш ніж замовити дизайн інтер'єру квартири, ви можете вивчити всі три - можливо, якийсь із них сподобається більше.

Симетричний баланс зазвичай використовується в традиційних інтер'єрах. Він формується одними і тими ж об'єктами, які повторюються в одному і тому ж положенні по обидві сторони від вертикальної осі. Ви, можливо, бачили старі кімнати, де одна сторона - дзеркальне відображення іншої. Така симетрія зустрічається в природі, люди теж симетричні, тому ми інтуїтивно відчуваємо себе комфортно в подібній обстановці. Замовити дизайн квартири з симетричним балансом - гарне рішення.

Асиметричний баланс в інтер'єрі може бути досягнутий за допомогою предметів, які надають рівнозначний вплив або однаково притягують погляд. Асиметрія більш повсякденна, але вона досить важко досяжна. Зате такий інтер'єр виглядає жвавіше, в ньому є натяк на рух.

Радіальна симетрія - коли всі предмети системи збудовані навколо центральної точки. Гвинтові сходи - це хороша модель радіального балансу. Хоча вона і нечасто використовується в інтер'єрах, така симетрія може забезпечити цікавий контрапункт якщо застосовується належним чином.

У студії Crystal Design ми робимо дизайн-проектів з будь-яким варіантом балансу. Ваш вибір не впливає на вартість. Як і говорилося вище, вона залежить від складності роботи, площі приміщення.

Найбільший ворог дизайну і декору інтер'єрів - нудьга. Точно знаємо, що ми одні з тих, хто зробить дизайн-проект квартири в Києві, далекий від понять «одноманітний» або «банальний».

Замовити оформлення інтер'єру від Crystal Design - значить отримати чудовий настрій, який буде супроводжувати вас не один рік.

Добре оформлена кімната завжди має одну або кілька основних точок, в залежності від розміру. Фокусний центр інтер'єру повинен бути домінантним, щоб притягнути увагу, і досить цікавим, щоб спонукати глядача оглянутися далі. Він повинен залишати незабутнє враження і бути пов'язаним з іншими через масштаб, стиль, колір або тему. Хороший приклад фокусної центру кімнати - камін або плаский телевізор.

Дизайн-проект квартири неможливий без деталей. Все: починаючи від абажура на лампі, кольору канта на подушці, закінчуючи вимикачами світла і ручками шафи, потребує уваги.

Розставити всі речі по місцях і створити саме той дизайн квартири, про який ви мріяли, допоможе вам Crystal Design. Ми підходимо до проектів так, ніби розробляємо житло мрії для себе самих.