Дизайн пентхауса

Зазвичай під пентхаусом розуміється останній поверх будівлі, відокремлений від нижчих поверхів. У порівнянні з іншими типами житла, пентхаус є не тільки досить рідкісним пропозицією на ринку нерухомості, але і володіє цілим рядом особливостей.

В першу чергу, пентхаус асоціюється з розкішними видами з вікон, нерідко на кілька сторін будинку. Це якість підкреслюється іншим невід'ємним атрибутом дизайну пентхауса - великими панорамними вікнами, що дають можливість без перешкод насолоджуватися міським або природним ландшафтом. Багато пентхауси мають окремий вихід на власну ділянку даху будівлі, на якому можна створити терасу для відпочинку, розбити сад або розмістити басейн.

У той час як будинки і котеджі ідеально підходять для власників, які люблять жити в передмістях і на відкритих майданчиках, пентхаус більше для тих, хто любить жити прямо в серці жвавого центру міста.

Як правило, багато хто вважає, що пентхауси прийнято оформляти в сучасних стилях, таких як лофт або мінімалізм, але пентхаус є все тим же місцем, куди людина приходить відпочити і відволіктися від щоденної рутини. Тому, таке приміщення може бути оформлено в будь-якому з стилів. Головною умовою є не захаращення виду, яким, як правило, пентхауси славляться.

Пентхаус може володіти особливостями, які ви не знайдете в більшості квартир в цьому ж будинку: він може включати в себе окремий вхід або ліфт, високі або склепінні стелі. У будівлях, що складаються головним чином з квартир з одним рівнем, пентхаус можна відрізнити наявністю двох або більше рівнів. Вони також можуть мати такі деталі, як тераса, камін, більше площі, великі вікна, кілька спалень, чоловічу барліг, жіночу вбиральню кімнату, кабінет, джакузі і багато іншого.

Якщо Ви щасливий володар пентхауса і хочете зробити своє житло затишним, комфортним або модним і унікальним, то кристал Дизайн втілить всі Ваші побажання.