Дизайн салону, шоу-руму

Гарно оформлений інтер'єр салону або шоурума не тільки добре працює, він створює настрій або почуття і показує індивідуальність бренду. Увага до трьох важливих компонентів - функціональності, настрою і індивідуальності - ось, що забезпечує дизайн шоурума на успіх.

Найважливішим завданням є не тільки залучення уваги, а й здатність дизайну затримати клієнта і запросити увійти всередину салону або шоурума.

Всього вісім секунд займає, щоб пройти повз типовою вітрини магазину.

Після того як потенційний клієнт зайшов усередину і не вийшов через 2 секунди, він не обернеться піти. Це означає, що дизайн шоурума повинен зацікавити покупця в перші чотири секунди свого підходу. Навіть для великої компанії роздрібної торгівлі та всесвітньо відомих брендів, є неймовірно короткий проміжок часу, щоб переконати когось увійти в свій магазин.

Згідно з дослідженнями, перші кілька метрів всередині магазину клієнти пристосовуються до нового простору. Це означає, що, найчастіше, більшість продуктів, які розміщені праворуч від входу в магазин в основному ігноруються, і часто забуваються.

Тому важливо цю зону виділити за допомогою освітлення, підлог, текстури і матеріалів, які контрастують із зовнішнім середовищем. Ця зміна звертає увагу клієнтів до змінного середовища і допомагає їм побачити ті перші продукти, з якими вони стикаються.

Освітлення є ще одним часто забутим елементом дизайну шоурума, але є надзвичайно важливим. Освітлення створює атмосферу, вибудовує оточення, а також допомагає продемонструвати продукцію найкращим чином.

Незважаючи на те, що один з найважливіших елементів в будь-якому роздрібному дизайні, орієнтування і подорож клієнтів по шоуруму, часто є другорядним для багатьох роздрібних торговців. Це може привести до складної плануванні магазину, яка просто не розроблена з точки зору зручності для покупця.

Бренди та роздрібні торговці повинні розглянути шлях прямування, який вони хочуть, щоб їхні клієнти зробили в магазині, оглянувши всі товари, а також оцінити які методи і таблички можуть бути використані, щоб допомогти полегшити цю подорож.

Дотримуючись всіх цих рекомендацій, можливо створити сприятливий дизайн інтер'єру Вашого шоурума або салону, який буде запрошувати клієнтів до покупки, залишати лише найприємніші враження і змушувати повертатися в Ваш шоурум за новими покупками. А Кристал Designs допоможе Вам створити саме такий дизайн, який приверне ще більше покупців в Ваш салон або шоурум.