Дизайн спортивного клубу

Спортивний клуб - це центр здоров'я, відпочинку, а також соціальні об'єкти, які орієнтовані на фізичні вправи, спорт і інші фізичні навантаження. Успішний об'єкт буде відповідним як серйозного спортсмену і випадковому користувачеві.

Основні цілі проектування та міркування для фітнес-центрів включають в себе наступне:

Підтримка активного середовища

Створення дизайну інтер'єру середовища, яка підтримує енергію і активність, притаманну на об'єкті:

Високі стелі і достатня циркуляція повітря заохочують діяльність.

Дизайн інтер'єру і вибір кольору створять відчуття активності, але він повинен пригнічувати очей або сильно контрастувати з барвистими спортивними костюмами, які, як правило, носять інструктори.

Урізноманітніть внутрішні обсяги, щоб уникнути відчуття "великої коробки".

Забезпечте якомога більше природного світла наскільки це можливо.

Використовуйте основні спортивні групи в якості фокусних центрів при планувальному рішенні, що підвищить інтерес до них. Це може бути стратегічне розташування стіни для скелелазіння, видиме з лобі або скляні стіни в класі для бадмінтону.

Планування спортивного клубу грає вирішальну роль, так як від розташування тренажерів і кімнат для групових та індивідуальних занять залежить зручність і загальний настрій відвідувачів. Тому до цього треба дуже серйозно поставитися. Дизайн Студія Кристал зможе Вам допомогти з розробкою планувального рішення і всього пакета послуг дизайну.