Еклектика

Це грайливий, особистий домашній стиль дизайну струшує умовності і ліквідує розрив між іншими стилями.

Еклектика це все про змішування. Важко вибрати окрему позицію і сказати: "Це еклектично." (Хоча це не неможливо, як ви побачите.) Еклектика це про те, як поєднувати елементи разом в кімнаті, які будуть суперечити і протиставляти один одного, не конкуруючи або затемнюючи. Цей стиль дає зрозуміти, що дизайн не був задуманий як традиційне простір, але це гармонійне спокій.

Еклектика як стиль - це великий еквалайзер. Він перетасував книгу правил, змішав і зіставив старе і нове, Сходу і Заходу, розкіш і простоту, ефектність і скромність. Він запрошує Вас заповнити простір об'єктами, які ви любите і унікальні знахідки, які вражають ваша уява.

Однак, якщо Ви думаєте, що він вільний для всього, то це не так. Якщо ви кинете трохи цього, трохи того й трохи ще чогось в кімнату випадковим чином, це буде виглядати точно тим, чим є: безладом. Свобода дій може зробити еклектичний стиль настільки привабливим, наскільки і непростим - вам потрібно бути обережним, щоб не перейти цю тонку лінію між контрастністю і хаосом.

Коли це зроблено добре, еклектичний декор транслює вашу впевненість у своєму власному стилі, поки він слід основам хорошого дизайну.

Основним завданням в еклектиці є об'єднати елементи і стилі різних епох та різного походження в один цілісний проект. Тим не менш, не обов'язково навіть змішання багатьох особливостей і їх різноманітності в стилях в деяких проектних роботах буде виглядати хаотично. Навпаки, еклектичний стиль - це як стиль-гармонія, де різні предмети меблів, наприклад, мають свої унікальні місця. Таким чином, всі елементи знаходяться в задумливою зв'язку з іншими частинами стилю в кімнаті.

Діапазон кольору може варіюватися, але краще дотримуватися декількох нейтралів, щоб допомогти зв'язати всі елементи воєдино.

ekletika_01 ekletika_02 ekletika_03 ekletika_04 ekletika_05 ekletika_06 ekletika_07 ekletika_08