Хай-Тек

Коли народжується питання про найсучаснішому стилі дизайну, ми без труднощів називаємо Хай-тек. Адже це найхарактерніший стиль модернізації, в якому все елементи розглядаються як функціональними. Він має промисловий зв'язок, що само собою має на увазі відсутність декору. Але, незважаючи на це, все компенсується блискучими стеклами, хромованими металевими поверхнями і неординарними освітлювальними приладами.

Стиль хай-тек, виник від впливу високотехнологічної архітектури і не є новою тенденцією. Також відомий як пізній модернізм або структурний експресіонізм, він виникла в 1970-ті роки у вигляді суміші між елементами хай-тек індустрії і технології в будівельні конструкції.

Звичайно, характеристики хай-тек архітектури варіювалася протягом багатьох років, але одна річ, яка об'єднує їх це технічний елемент. Більш того, ми можемо сказати, що стиль орієнтований на практичний аспект. Цей стиль покликаний дати всьому промисловий і естетичний зовнішній вигляд.

А як щодо дизайну інтер'єру хай-тек? Це інноваційний сучасний стиль, його меблі включає гвинти, заклепки, колеса (безперечний тренд), грубі металеві обробки та наявність ламп. Оздоблення часто виготовляються зі скла, металу, пластику і дерева. Конкретні кольори тьмяно-сірий, білий, чорний. Багато дивних форм і холодних відтінків, цей стиль для тих, хто любить унікальні і ексцентричні речі.

Переїжджаючи в житлові інтер'єри, промислові елементи були розроблені і відсутні прикраси були компенсовані грою світла на склі, хромованих і металевих поверхнях. Відкриті конструкції, витончено структуровані внутрішні простору, метал, скло, бетон - все вони характерні для хай-тек стилю.

Цей тип інтер'єру в основному підходить для великих приміщень, розділених на функціональні зони за допомогою світлових бар'єрів і скляних стін.

Хай-тек вимагає м'яких меблів з простими геометричними формами і одноколірних оббивок. Ви можете використовувати його в якості колірного акценту, вибираючи яскравий колір для цілющого ефекту. Важливо пам'ятати тут, що можливо створити тільки один колірний акцент в інтер'єрі.

До вибору меблів в даному стилі потрібно підходити з особливою увагою, більш придатними тут будуть виглядати модульні дивани простої форми, столи зі скляною поверхнею, стільці з металевими ніжками, журнальні столики на колесах і сучасні скляні або пластмасові книжкові полиці.

Легкі плоскі стіни є необхідним елементом в стилі High Tech, вони можуть бути пофарбовані в білий, світло-сірий, бежевий або пісочний колір. Фахівці радять не використовувати паперові шпалери, але лише латексну фарбу.

І не вішайте картини на стінах. Якщо ви хочете прикрасити їх, повісити деякі великі авторські фотографії в тонких металевих рамах, або тільки абстрактні картини.

hai-tek_01 hai-tek_02 hai-tek_05 hai-tek_06 hai-tek_07 hai-tek_08 hai-tek_03 hai-tek_04