Інтер’єр дитячої, ігрової

В наш час, ми, нарешті, відійшли від традиційного уявлення про дитячу кімнату. Зовсім не обов'язково прив'язувати колористику до підлоги дитини. Якщо Ви ще не знаєте, як оформити дитячу кімнату, ми пропонуємо Вам розслабитися, дихати рівно і зануритися разом з нами в світ фантазій, фарб і безмежності!

Почніть з шпалер з кумедним малюнком. Дитяча кімната завжди виділяється великим проявом фантазії, ніж будь-які інші житлові приміщення. Наприклад, можна знайти веселе зображення і виділити їм одну стіну, використовуючи при цьому безліч барвистих відтінків. Взяти шаблон геометричної форми і обвести виділяються квітами, він приверне увагу немовляти, що надалі допоможе в розвитку дитини.

Не мале увагу варто віддати висвітлення. Воно повинно бути функціональним і в той же час м'яким. Безумовно, природне світло є більш прийнятним для дитини, тому для дитячої підійде найсвітліше приміщення в квартирі. Щоб не турбувати сон малюка, кімната, здебільшого своєю має приглушене світло, завдяки використанню щільного текстилю на вікнах. Варто пам'ятати, що освітлення в дитячій - це самий делікатне питання, в ній не повинно бути затемнених кутів, занадто різкого і яскравого світла, виключно плавні світлові переходи.
Меблів в дитячій багато бути не повинно. Це допоможе Вам спокійно переміщатися по кімнаті з малюком на руках, не чіпляючи дорогою непотрібні предмети. Як пеленального столика дуже практично використовувати комод, в якому все потрібне Вам буде під рукою, а в подальшому, не обов'язково буде позбавлятися від зайвих меблів, так як він буде актуальний тривалий час.

Не варто забувати і про власний комфорт і проведення часу в дитячій, для цього можна поставити зручне крісло, де-небудь в кутку, встановивши поруч торшер з м'яким освітленням, який так само може служити нічником.

Виділяючи місце для іграшок, яких буде багато, варто передбачити невелика шафа, він може бути, як з відкритими полицями, куди можна акуратно поставити м'які іграшки, так і з закритими, глибокими шухлядками, де розташуються предмети, які Ви не хотіли б тримати на увазі ,

Специфіка дитячої така, що не варто стримувати себе в емоціях при оформленні, втілюйте фантазії, які народжувалися в Вашому дитинстві, при візуалізації своєї кімнати, адже у кожного з нас була мрія по-своєму облаштувати свій власний, маленький світ, а розробити унікальний дизайн дитячої кімнати для малюка допоможе Кристал зразків.