Інтер’єр дитячої, ігрової

Створення дизайн-проекту дитячої або Казкове місце для відпочинку і навчання

Сьогодні інтер'єр дитячої кімнати, розроблений професіоналами, об'єднує в собі функціональність, оригінальність і безпеку. В одному приміщенні реально об'єднати ігрову, комфортне місце для навчання, зону відпочинку шляхом грамотного планування і зонування простору. Щоб реалізувати свої задуми і втілити в життя мрії дитини, замовте дизайн-проект дитячої кімнати в Crystal Design.

Важливість продуманого оформлення

Інтер'єр дитячої зобов'язаний подобатися і відповідати потребам того, хто проводить там чимало часу. Ми створимо справжню казкову спальню для принцеси або відважного воїна. Інтер'єр дитячої кімнати підлітка доцільно оформити більш стриманим і функціональним. Школярам не потрібна ігрова зона, тому частину простору можна використовувати в інших цілях. У дизайн-проект дитячої кімнати для хлопчика батьки нерідко просять включити спортивний куточок - за допомогою сучасного спорядження його реально створити навіть в умовах обмеженого простору. У дитячій школярки можна виділити зону для малювання, вишивання, шиття, тощо.

Наші фахівці враховують побажання і батьків, і дитини. Багато уваги приділяється колірному оформленню інтер'єру. Велика кількість яскравих фарб в дизайні спальної зоні недоречно - вони розбурхують психіку дитини, інтер'єр не сприяє гармонійному розвитку особистості. Яскраві кольори можна використовувати в розумних кількостях разом з тими відтінками, які їх пом'якшують.

Ми завжди рекомендуємо клієнтам «дивитися в майбутнє». Що це означає? Дитяча п'ятирічної принцеси перестане бути комфортною для дівчинки-підлітка. Якщо на найближчі 7-10 років у вас в планах не передбачено черговий ремонт, інтер'єр краще робити більш стриманим, з можливістю його зміни в майбутньому.

Кілька слів про освітлення

Належно побудований дизайн-проект дитячої кімнати для дівчинки або хлопчика передбачає використання різних джерел світла, які повинні відповідати функціональному призначенню зони. Спальне місце краще обладнати світильниками з м'яким приглушеним світлом, що сприяє відпочинку, а в робочому просторі розмістити джерела яскравого світла. При цьому важливо подбати про м'які переходи освітлення. Хотілося б звернути вашу увагу на те, що ми намагаємося зберегти максимальну кількість денного світла в дитячій. Він позитивно впливає на розвиток і активність дитини.

Тонкощі підбору предметів інтер'єру

Вибираємо тільки безпечні світильники і меблі для дитячої.

«Правильні» меблі НЕ:

  • мають гострих кутів;
  • захаращують загальний простір;
  • позбавлені функціональності і місткості;
  • втрачають привабливості після декількох років експлуатації.

При належному меблюванні дитина буде вільно переміщатися по дитячій, мати під рукою все необхідне.

Вигоди від співпраці з Crystal Design

Клієнти, які встигли замовити дизайн дитячої кімнати в студії, відзначили:

  • високий професіоналізм фахівців - працюємо на результат і прагнемо максимально задовольнити потреби клієнта;
  • використання сучасних технологій при розробці дизайну інтер'єру;
  • зручний формат співпраці і кілька варіантів вартості послуг - ціна за 1 м² робіт залежить від обраного вами пакету;
  • підбір якісних, безпечних матеріалів.

Працюємо по Києву і області. Окрім розробки проекту, також даємо рекомендації по вибору фахівців, які будуть займатися вирішенням питань ремонту та освітлення в інтер'єрі.

У кожного з нас була мрія по-своєму облаштувати власний маленький світ. Crystal Design допоможе розробити унікальний інтер'єр дитячої кімнати для вашої дитини, незалежно від його віку.