Інтер’єр кабінету

У більшості сімей, домашній офіс грає велику різноманітність ролей. Якщо Ви працюєте з дому або навіть просто іноді в дистанційному доступі, то це Ваше місце для роботи і бізнесу; для інших, це місце, щоб оплатити рахунки, перевірити пошту або зберігати важливі документи. Для дітей, це місце для виконання домашнього завдання, або, може бути для ігор в комп'ютерні ігри. Це може бути бібліотека, вітальня або просто тихе місце для гарної дрімоти. Якщо простір обмежений, воно може бути пов'язане з гостьової або додано в будь-який куточок спальні, вітальні або кухні. Є багато варіантів, тому важливо визначити, що краще для вас і вашої родини.

Планувальне рішення Вашого кабінету повинно сприяти Вашому робочому процесу і загальним творчості. Налаштування найважливішою електроніки і обладнання в межах легкої досяжності; комп'ютерний монітор повинен бути розташований таким чином, щоб не було відблисків, і лампи повинні бути розташовані стратегічно навколо всієї кімнати, щоб забезпечити стільки світла, скільки це можливо (належне освітлення має вирішальне значення для запобігання стомлюваності очей).

Ваше робоче місце повинне бути досить звукоізоліруемие. З огляду на, що Ви будете витрачати багато годин у вашому кріслі, він повинен мати зручну подушку, поперекову опору і можливість повороту і крену, так що Ви можете легко дістатися до речей, а не тягнутися до них. Ваш стілець повинен також мати регульовані підлокітники, які дозволяють ваші плечах залишатися розслабленими, і лікті повинні бути зігнуті під кутом 90 градусів.

Якщо у Вас є вікно у Вашому кабінеті, розташуйте стіл, так що Ви зможете дивитися на нього. Якщо немає, то можливо повісити картини або колаж з фото на стіну, щоб переводити свій погляд від монітора і робити перерви. Якщо Ви будете приймати клієнтів у Вашому домашньому офісі, переконайтеся, що місця є досить, помістіть крісла або сидіння, які сприятимуть продуктивним зустрічам.

При пошуку ідей декорування кабінету, підходите з точки зору натхнення; Ваша робоча область повинна бути не тільки функціональною, але і відображати моменти, які мотивують вас. Пофарбуйте кімнату в кольори, які зарядять вас енергією або додайте барвисті візерунки або смуги на стіни. Глобуси, карти і годинник завжди актуальні, так само як і настільні лампи і вази.

Щоб додати вашому кабінету індивідуальності, поставте в рамках сімейні фотографії і сувеніри з подорожей. Для такого допоміжного обладнання, як ємності для олівців, лотки для паперу і власники журналів, спробуйте знайти яскраві з хитромудрими візерунками, які змусять вас посміхатися кожен раз, коли ви дивитеся на них. Стежити за основними завданнями допоможуть дошки з крейдою або з фломастером; вони прекрасно підходять для нагадувань, а також можуть бути використані, щоб вішати картинки в стилі фанк або прикольні малюнки.

Інтер'єр в кабінеті має свою специфіку, тому дуже важливо розробити правильний дизайн, який розробить для Вас студія дизайну інтер'єру Кристал Дизайн.