Інтер’єр кухні

Жодна кімната так багатофункціональна, як кухня. Центр будинку, це простір перетворилася з строго утилітарною одиниці в універсальний зал для приготування їжі, розваги гостей і прийому їжі. Якщо Ви затіяли ремонт кухні, не забувайте, що успішний дизайн кухні повинен гармоніювати в функціональності і особисті уподобання.

При пошуку кухонних ідей, є кілька аспектів, які необхідно враховувати і мати на увазі, коли Ви переглядаєте фотографії кухонь. В першу чергу, Ви повинні ретельно розглянути планування і де розмістити великі прилади. Далі, Ви повинні зосередитися на зберіганні; кухні містять багато посуду, каструлі, сковорідки і техніку, і Ви повинні мати достатньо місця для зберігання всіх Ваших фаворитів в межах легкої досяжності. І, нарешті, Ваша кухня повинна відображати Вашу індивідуальність з її декором і атмосферою. В цілому, кінцева мета Вашого дизайну кухні повинна створити найбільш функціональний простір ще гарніше, ніж можливо, щоб задовольнити ваші харчові потреби і переваги в розвазі.

При пошуку декору для кухні, беріть до уваги які ідеї надихають вас. З огляду на той факт, що ця кімната є серцем Вашої оселі, і де відбувається більшість прийомів їжі і розваг, входячи в неї, вона повинна викликати радість і енергію. Чорно-біла палітра проста, але елегантна, в той же час використання таких кольорів, як жовтий і бірюзовий зроблять атмосферу яскравою та веселою. Різні таблички і світяться написи пожвавлять будь-яке приміщення і предмети, а сімейні фотографії, серветки і прикраси на стільниці додадуть тонке різноманітність і індивідуальність. Ще одна прагматична ідея для прикраси кухні - це додавання класної дошки, щоб вся сім'я могла робити нотатки, позначати події, списки продуктів або рецепти, а також великий календар, де вся сім'я може робити свої замітки важливих подій. Додавання визнав або трав'яного саду на підвіконні пожвавить простір (в буквальному сенсі).

Студія дизайну інтер'єру Кристал Дизайн має великий досвід в організації правильного простору кухні, адже дуже важливо, щоб головна кімната Вашого будинку була комфортна і ергономічна.