Інтер’єр лоджії, балкона

Ви погодитеся, якщо ми скажемо, що в більшості квартир лоджія або балкон виконує роль комори, місця, в яке ми зносимо весь непотріб, в надії на те, що він нам коли-небудь стане в нагоді! Щоразу, заходячи туди, ми заспокоюємо себе думками, що приміщення надто мало, для того, щоб зробити в ньому щось дійсно корисне.

Як варіант, можна спроектувати це місце під особистий кабінет, в якому Вам буде комфортно попрацювати в тиші. Поставити компактний комп'ютерний столик з невеликим стільцем з м'якою спинкою.

Так само можна облаштувати зону відпочинку, з відкритими полицями для книг, невеликими, м'якими диванчиками, розміщеними уздовж стіни. Вам буде приємно вечорами, після насиченого дня, витягнувши ніжки прилягти, і зануритися в атмосферу затишку, комфорту і релаксу.

Ну, а якщо, все-таки Ви вирішите використовувати балкон як комори, очистіть приміщення від всіх непотрібних Вам речей, для розміщення додаткових комодів, невеликих розсувних шаф, які послужать зручним сховищем для кухонного начиння, домашніх закруток, побутових приладів і речей, які не є засобом першої необхідності.

Зовсім вузькі лоджії або балкони вимагають візуального розширення, в цьому Вам допоможе колірне оформлення, основою якого будуть світлі тони, легкі, напівпрозорі фіранки на вікнах, лаконічні меблі, якої не повинно бути багато і негабаритні елементи декору.

У висновку скажемо, що в такому приміщенні зробити можна все, що Вам захочеться, головне відштовхуватися від квадратних метрів і фантазії, яка зіллється в тандем з можливістю упорядкувати лоджію або балкон на Ваш лад.

Дизайнери студії Кристал Дизайн мають безліч ідей для облаштування лоджій і балконів, і Ви здивуєтеся, що ще цікаве можна зробити в приміщенні, якому зазвичай не надають багато значення.