Інтер’єр пральні

Не кожна людина в наш час може похвалитися наявністю пральні в будинку, створений свого роду міф, що таке задоволення можуть дозволити власники великих квартир і будинків. Сміємо посперечатися, що це не так. Як правило, під пральню виділяють невелике приміщення або розміщують її в кухонній зоні. Помилковим думкою є також те, що цей простір є виключно функціональним. Їй потрібно приділяти стільки ж уваги, як і решти кімнат, так як все повинно виглядати гармонійно і зі смаком.

В основу пральні включені ключові елементи: пральна машина, сушарка для речей, кошик або ящик для брудної білизни, а також наявність невеликих полиць, стільниць та прасувальної дошки. Так само можна передбачити малогабаритний шафка для зберігання побутової хімії.

При плануванні пральні в житловому приміщенні, важливо не забувати про наявність висновків під воду, зливного отвору і чимало значимий нюанс - це вентиляція, так як при пранні і сушінні буде підвищуватися рівень вологості.

Найчастіше місце пральні не відрізняється особливо великими розмірами, тому при створенні дизайну в ній, слід оформляти кімнату в спокійних світлих тонах, що дозволить візуально збільшити простір і зберегти свіжий і чистий вид.

Кристал Проекти зможе правильно і функціонально помістити всю необхідну побутову техніку з огляду на особливості навіть найменшої пральнею кімнати.