Інтер’єр спальні

Спальня це місце, куди ви йдете, щоб розслабитися і втекти від повсякденного життя. При правильному дизайні, спальня вийде заспокійливим притулком повне затишного постільної білизни і врівноваженого декору, які сприяють відчувати себе щасливим і спокійним.

З огляду на той факт, що спальня - це особистий простір, часто спільне з іншою людиною, робить процес декорування складніше. Одним з найважливіших підказок, яку не варто випускати з уваги, є те, щоб відмовитися від ультрасучасних і ультрамодних тенденцій або стилів на користь того, що робить вас щасливим. Визначення розташування меблів є першим рішенням (і найбільшим), які Вам потрібно буде зробити. Після того як Ви зупинилися на плануванні спальні, знайдіть час, щоб вибрати кольору і декору, які відображають Вашу індивідуальність, але необхідно і брати до уваги спокійний характер спальні.

Хоча колірна схема спальні часто є особистою думкою, є деякі кольори, які більш розслаблюючі і краще підходять для цієї кімнати. Дослідження показали, що люди, які сплять спальнях в блакитній гамі частіше краще сплять через спокою, яке цей колір дарує. Яскраві кольори можуть привести до поліпшення настрою, але вони також можуть заважати Вам заснути. Добре оформити спальню також і в нейтральному діапазоні - такі, як варіації зеленого, сірого або коричневого кольору.

На той час, коли Ви додаєте комоди, тумбочки, шафи і ліжко, спальне місце може легко вийти тісним - ось чому з'ясувати правильне розташування відіграє важливу роль для досягнення ідеального дизайну спальні. Кінцева мета полягає в тому, щоб створити кімнату, яка забезпечує достатньо місця для зберігання, але все ще має достатньо місця, щоб пересуватися.

Перед тим, як купити новий набір меблів, не забудьте врахувати розмір спальні. Незважаючи на те, що може знадобитися шафа, два комода і дві тумбочки, Ви можете не мати місце для них. Виміряйте меблі і візуалізують де вона буде стояти, так що Ви можете зрозуміти, що буде насправді підходить більше в це місце. Не забудьте залишити достатньо місця для проходу і перевірте, що ящики і шафи мають достатньо місця, щоб відкритися правильно. При виборі місця для вашого ліжка, розгляньте всі вікна і двері. Розміщення ліжка під вікном або близько до дверей може бути поганою ідеєю, особливо для людей, які чуйно сплять, так як навіть найменша смужка світла може викликати порушення сну.

Для тих, хто хоче створити оазис в спальні, можливо розглянути питання про додавання вітальні, ванної кімнати і гардероб. Створіть свій власний куточок особистого читання, додавши розслабляючий шезлонг або диван. У такій спальні Ви можете навіть зробити камін, бар або кафе-бар для холодних зимових вечорів і ранкової прохолоди. Ви можете додати розслаблюючу ванну і дзеркало для макіяжу для повного відпочинку, а також поставити хорошого розміру шафа в вашому дизайні спальні. Все залежить від вашої фантазії переваг і можливостей. І Кристал Designs допоможе Вам у реалізації всіх цих Ваших фантазій і переваг.