Інтер’єр ванної кімнати

Інтер'єр ванної кімнати

Малогабаритна ванна кімната не та, якій відведено мало квадратних метрів, а та, де ми, через своє незнання, використовуємо простір нераціонально. Маючи в наявності лічені метри, можна сконструювати затишний, комфортабельний і функціональний гігієнічний куточок. Дизайн-проект ванної кімнати типової квартири в Києві може перетворити тісну кімнатку в маленький СПА-салон.

Интерьер ванной комнаты

Зовсім необов'язково щоб ванна повністю відповідала загальній концепції дизайну інтер'єру, головне, щоб заходячи в неї, ви відчували комфорт і розслаблення. Адже це так важливо - відновити сили після насиченого дня. Ексклюзивний дизайн ванної кімнати - проект, вартість якого ви, по суті, інвестуєте в своє здоров'я і відпочинок.

Интерьер ванной комнаты

Як оформити маленьку ванну?

Для того щоб візуально збільшити простір, використовується однотонне оздоблення. Такий дизайн інтер'єру ванної кімнати дозволить вам відчути більше простору. Це не означає, що всі предмети повинні бути однаковими - ми будемо використовувати всю палітру відтінків. Білий колір візуально значно збільшує простір, також він головним чином асоціюється з чистотою. У проектах Crystal Design ми часто його використовуємо.

Интерьер ванной комнаты

Дизайн-проект ванної вимагає докласти фантазію і до вибору меблів. У нас мало місця, а предметів для зберігання - багато. На щастя, завдяки великому вибору сучасного ринку можна придбати меблі самих різних форм і розмірів.

Интерьер ванной комнаты

Пам'ятайте, що простір слід розподілити із максимальною ефективністю. Багатофункціональні полки незамінні для економії площі, а підвісні меблі створюють ефект легкості. Не бійтеся розбавляти інтер'єр ванної кімнати яскравими фарбами. Це можуть бути цікаві і стильні мильниці, незвичайні склянки під пасту і зубні щітки, барвисті рушники, килимок на підлозі.

Для того щоб ванна здавалася більшою, потрібно подбати про якісне освітлення. Проводка, розподіл бра і світлодіодів займають важливе місце в проекті. Світла має бути багато і бажано розташувати його по всьому периметру приміщення. Світильники можна замовити різноманітні, починаючи від точкових, і закінчуючи діодной стрічкою. Головне, щоб вони забезпечили достатню світлопередачу.

Интерьер ванной комнаты

Вибираємо матеріали

Збираючись розробити дизайн ванної кімнати, слід враховувати особливості цього приміщення. Вибираючи оздоблювальні матеріали, ви повинні керуватися практичністю. Ванна кімната - це приміщення підвищеної вологості, тому обробка повинна добре переносити контакт з водою і парою. Найбільш популярна кахельна плитка, керамограніт - вони вологостійкі, а також відрізняються найбагатшою різноманітністю форм, візерунків, кольорової гами. Однак дизайн-проект ванної кімнати може припускати і покриття водостійкою фарбою, використання штучного каменю. Ціна матеріалів сильно варіюється, в залежності від їх якості і виробника.

Интерьер ванной комнаты

Ванна кімната - це місце, де ми проводимо час як мінімум 2 рази на день, тому важливо створити функціональний і комфортний простір. Crystal Designs допоможе вам в цьому. Фахівці студії допоможуть в раціоналізації вартості проекту, допоможуть підібрати матеріали, здійснять авторський нагляд за роботами. Ми також порадимо виконавців, які на відмінно втілять всі ваші побажання в реальність.

Интерьер ванной комнаты

Замовити дизайн інтер'єру

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ще дизайн інтер'єру >>