Інтер’єр ванної кімнати

Малогабаритна ванна кімната не та, в якій відведено мало квадратних метрів, а та, де ми, через незнання своєму, використовуємо простір не раціонально. Маючи в наявності лічені метри можна сконструювати затишний, комфортабельний і функціональний куточок, призначений для особистої гігієни.

Интерьер ванной комнаты

Зовсім не обов'язково, щоб Ваша ванна повністю відповідала загальній концепції дизайну інтер'єру, головне, щоб, заходячи в неї Вас не покидало відчуття комфорту і розслаблення, адже це так важливо, відновити свої сили після насиченого дня.

Интерьер ванной комнаты

Для того щоб візуально збільшити простір, слід використовувати однотонну обробку. Це не означає, що всі предмети повинні бути в одному кольорі, за основу береться один колір і використовується вся його колірна гамма. Білий колір візуально значно збільшує простір, так само він головним чином асоціюється з чистотою.

Интерьер ванной комнаты

До вибору меблів теж варто підходити з особливою уважністю, завдяки достатку на ринку, Ви зможете підібрати вироби самих різних форм і розмірів. Пам'ятайте, що простір слід розподілити функціонально. Багатофункціональні полки стануть незамінні для економії площі, а підвісна меблі буде створювати ефект легкості. Не бійтеся розбавляти інтер'єр яскравими фарбами, це можуть бути цікаві і стильні мильниці, незвичайні склянки під засоби особистої гігієни, барвисті рушники, килимок на підлозі, всі ці елементи внесуть Вашу індивідуальність в концепцію дизайну.

Интерьер ванной комнаты

Вибираючи оздоблювальні матеріали, Ви повинні керуватися практичністю, так як ванна кімната - це приміщення підвищеної вологості. Найпопулярнішою є кахельна плитка, завдяки її основним достоїнством - вологостійкості, а також вона має багатющу різноманітність форм, фактур і колірної гами.

Интерьер ванной комнаты

Освітлення є одним з найважливіших аспектів у формуванні візуального сприйняття площі ванної кімнати. Світла має бути багато і бажано розподілити його по всьому периметру приміщення. Світильники при цьому можуть бути різноманітними, починаючи від точкових, закінчуючи диодной стрічкою, головне, щоб вони давали достатню світлопередача.

Интерьер ванной комнаты

Ванна кімната - це місце, де ми проводимо час як мінімум 2 рази на день, тому важливо створити функціональний і комфортний простір, а кристал Дизайн допоможе Вам у цьому.

Интерьер ванной комнаты

Замовити дизайн інтер'єру

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ще дизайн інтер'єру >>