Інтер’єр вбиральні

Саме бажане і ідеальне місце, в якому можна зберігати речі - це гардеробна! Адже, здавалося б, простіше простого взяти і повісити полки, гачки, але для досягнення максимальної зручності в розміщенні речей доведеться потрудитися над проектуванням вбиральні, щоб надалі насолоджуватися усіма її перевагами.

При виборі приміщення під гардеробну, найкраще віддати перевагу тому, що прилягає до спальні або до ванної кімнати. Ідеальним сховищем речей буде той простір, в якому передбачена вентиляція. Освітлення в ній, бажано, зробити багаторівневим, так як виключно верхній, не завжди дасть Вам належний доступ до затребуваним місцях, тому краще передбачити наявність місцевої підсвічування.

Найчастіше такі кімнати позбавлені можливості потрапляння природного світла, тому матеріали для меблів, оздоблювальні краще використовувати натуральні. Стіни можна оформити як шпалерами, так і під фарбування. На підлогу постелити м'який ковролін, який додасть затишок і комфорт, а якщо ж Ви є затятим противником «пилозбірників», Вам підійде ламінат, але при цьому варто передбачити тепла підлога, так як, найчастіше, ми бігаємо босоніж.

Варіантів обладнань для вбиральні маса! На будь-який смак і гаманець, починаючи від ящиків, плетених кошиків і стійок, закінчуючи висувними ящиками зі складними механізмами за дорогими фасадами. Під стелями найкраще розташувати речі, якими Ви користуєтеся вкрай рідко. Обов'язковою відділом вбиральні буде закрита частина полиць і висувних скриньок, в яких зазвичай зберігається натільну і постільну білизну. А також вішалки, які, як правило, розташовуються на відстані витягнутої руки, де будуть акуратно розміщені речі, які потребують особливого догляду.

Обов'язково передбачайте дзеркало, найкраще, щоб їх було кілька, одна в підлогу, а друге для того, щоб була можливість побачити себе з боку. Адже зовнішній вигляд, як і все інше, повинен бути ідеальним!

Кристал Проекти займається розробкою дизайну інтер'єру будь-якої складності, і дизайн гардеробної кімнати не виняток. Наші дизайнери створять дизайн будь-якого приміщення, який підійде Вам ідеально.