Інтер’єр вітальні

Вітальня може мати багато різних функцій, від формальної зони відпочинку до повсякденного життєвого простору. Починаючи переглядати ідеї інтер'єру для вітальні, подумайте про бажаної мети простору і зосередьте увагу на кількох основних пунктах: таких, як зручний диван і журнальний столик, а потім вибирайте іншу частину меблів, а також акценти і декор відповідно.

Коли справа доходить до декору вітальні, там дійсно немає чітких правил. У будь-якому випадку, Ви захочете, щоб це було місце, в якому Ваша сім'я і гості будуть почувати себе комфортно, але і щоб воно було функціональним для повсякденного життя. У більшості людей є тенденція робити вітальню супер-нейтральної або сміливо-фарбової, але будьте обережні вибираючи той чи інший шлях. Якщо Ви хочете зробити в нейтральних тонах такі великі предмети, як дивани, крісла і пуфи, а потім трохи сміливо поекспериментувати з декоративними аксесуарами - то таким чином, Ви зможете легко замінити декор, коли Ви захочете змінити основну колірну палітру кімнати.

Оскільки вітальня може служити багатьом цілям, вона може включати в себе безліч різних предметів меблів, щоб охопити всі можливі види діяльності. Якщо Ваш будинок обмежений просторі, наявність великої кількості полиць, шаф або ящиків матиме вирішальне значення для розміщення будь-якої потреби в зберіганні речей. Вбудовані модулі є найкращим способом зробити це, тому що вони займають менше місця і часто налаштовані відповідно до ваших потреб, проте це рішення може бути не з дешевих. Якщо вбудовані модулі не ваш стиль, почніть з таких меблів, як розважальний центр або ТВ-стенд для розміщення будь-якої електроніки та аксесуарів, або книжкова шафа, щоб зберігати книги, рамки для картин, різні сувеніри і дрібнички. Безліч меблів у вітальні може використовуватися різними способами, журнальний столик в якості столика для рукоділля, а місце біля вікна, як лежанка для читання або дрімоти.

Будьте обережні з установкою занадто великого дивана в занадто маленькому просторі. Заманливо мати великий місткий диван, але не забувайте, що Ви жертвуєте місцями для проходу або потенційним місцем для зберігання, і це не завжди кращий варіант. Безумовно необхідна достатня кількість сидячих місць для тих, хто живе в будинку, плюс додаткове місце або два для випадкових гостей. Місце, щоб поставити напої або закуски, такі як бічні столи або журнальний столик, є обов'язковим. Незалежно від розміру вашого простору, є безліч рішень і натхнень для вітальні кімнати, які Ви можете знайти.

Студія дизайну інтер'єру Кристал Дизайн розробить кращу пропозицію для Вашої вітальні, в якій буде комфортно і Вам, Вашій родині і гостям.