Класичний стиль

Від антикварних меблів до тканин з квітковим принтом, класичний стиль іноді називають затхлим і застарілим. Але це всього лише одна точка зору. Хоча правда, що даний стиль бере своє натхнення з минулого, але насправді справа в комфорті. Кожен елемент нам знаком, він належним чином і передбачувано розміщений - в хорошому сенсі цього слова.

Є причина, чому традиційний стиль прийшов до нас крізь століття. Він несе тепло і гостинність, і це підкуповує. Уточнена меблі, вишуканий текстиль, величаві кольору і відчуття порядку роблять цей стиль улюбленим і в якому легко жити і насолоджуватися життям. Що може бути більш привабливим, ніж це?
Класичний стиль - це баланс, від архітектури до розстановки меблів. Меблі, як правило, повинна бути згрупована класичним чином; яка має в своєму розпорядженні до невимушеному розмові, і розташована вздовж осі кімнати.
Тут немає гострих кутів - класичний стиль не підкреслює вигини, округлені елементи дозволяють відчувати себе затишно і невимушено. М'які пуфи; численні подушки.

Тканини, що використовуються в класичному стилі дизайну інтер'єру, як правило, бути елегантними, не будучи надмірними в орнаменті звертати на себе занадто багато уваги. Бавовна, полотно і оксамит широко використовуються в класичних інтер'єрах. Натуральні підлоги з дерева, каменю або мармуру найкраще підійдуть для інтер'єру в класичному стилі, оскільки вони відносяться до природній колірній гаммі.

Ключовий відмінною рисою класичного стилю є симетрія з кожного боку кімнати. Колони також є ознакою класичного дизайну і пов'язують стиль з грецької та римської архітектурою, і такі ж вертикальні, тон-в-тон смуги на стінах або штори можуть доповнювати їх.

У підсумку, нагадаємо, що основним характеристиками класичного стилю дизайну інтер'єру є:

  • Порядок, симетрія і баланс є ключовими.
  • Обстановка в кімнаті впорядкована навколо фокусної центру, такого як камін.
  • Природні і натуральні кольори і матеріали.
  • Елегантні тканини.

klass_01klass_03klass_02klass_04klass_05klass_06klass_07klass_08klass_09klass_10klass_12klass_11