Лофт

З його «недоробленістю», утилітарною привабливістю, лофт наділяє сучасні будинки вишуканим перевагою.

Настав час поговорити про стиль, який продовжує завойовувати серця молодих і сучасних людей, що займаються творчістю, люблять простір, нетривіальність в інтер'єрі. Відносно недавно він увірвався в світ дизайну після того, як старі приміщення шкіл, промислових будівель і установ величезним потоком віддавалися під квартири.

Раніше промисловий стиль навіть не вважався стилем - це був факт повсякденного життя. Але якось з часом, ми стали цінувати відсутність його претензійності і візуальної привабливості, яка лежить в межах утилітарною поверхні, яка втратила актуальність архітектури і врятованих об'єктів. Він перетворився в тренд, який не проявляє жодних ознак згасання, і в ці дні.

Неспроста багато західних режисери, знімаючи черговий шедевр кінематографу, все частіше і частіше стали демонструвати даний стиль дизайну в своїх кінострічках. Він прекрасно підходить як для заможних людей, які можуть собі дозволити втілити в життя самі немислимі фантазії в інтер'єрі, так і для творчих особистостей, які без праці змайструють собі полки з дерев'яних ящиків, а ліжко, диван і крісла з піддонів, що додають інтер'єру приємну недбалість.

Характерним елементом Лофт є цегляна стіна, яку можна залишити в первозданному вигляді, покривши захисним засобом, або обробити її декоративно на свій смак і колір.

Є якесь працьовитість, пролетарське якість в стилі лофт, який резонує і зазначає прості матеріали, тому він може бути настільки доступним, як вам це потрібно. Повертаючись до основ, він демонструє прекрасну взаємозв'язок між чистою формою і функцією. Це скромно, комфортно і в той же час з якоюсь шиком і елегантністю.

Меблі в лофт мінімальна і без надмірностей, з сильними, чистими лініями і без натяку на надлишок. Перепрофілювання займає центральне місце в цьому стилі: дерев'яні ящики перетворюються в столи, старі шафи використовуються в якості сховищ, розбиті сходи перетворюються в стелажі.

Незважаючи на те, що домашня і прості меблі може відчувати себе не на своєму місці, ви, втім, не повинні розташовуватися на металевих стільцях і спати на ліжках. М'які елементи повинні бути простими і без надмірностей - ніщо не порушує напруженість промислового декору так, як м'які об'ємні крісла або стьобані пуфики. Виберіть міцну оббивку природних текстур в нейтральних тонах.

Лофт стирає грань між сміттям і скарбом і розкриває красу повсякденного барахла. Чесно кажучи, важко тут помилитися. Якщо яскравий об'єкт або колекція творів говорить з вами, покажіть його з гордістю. Ви можете створити сильніший інтер'єр, групуючи як об'єкти разом, так і перетворюючи знайдені Вами об'єкти в меблі.

Якщо Вам пощастило стати володарем просторої квартири з величезними панорамними вікнами і високими стелями, не втрачайте можливість створення ультрамодного дизайну в стилі Лофт.

loft_02 1portfolio_018 loft_08 loft_07 loft_06 loft_05 loft_04 loft_03