Мінімалізм

Залишивши хаос і безлад в зовнішньому світі, мінімалістські інтер'єри передають абсолютний спокій.

Мінімалізм переносить життя до меншості: менше кольору, менше мішури, менше візуального шуму. Мова не йде про сенсорної втрати або безжальної прибирання будинку; він має більше спільного з вибором, щоб зосередитися на кількох елементах, які дійсно потрібні, а не перенасичення безглуздими предметами.

Чому це працює: Люди, як правило, або жадають мінімалістський стиль, або ненавидять його. Якщо ви перебуваєте в колишньому таборі, він, швидше за все, приверне вас своєю простотою, його заспокійливим повітря і простотою в обслуговуванні (читай: менше пилу). У суєті, в сверхстімулірующем світі, це може бути задоволенням, щоб прийти додому як в пом'якшувальний оазис спокою.

Архітектура мінімалізму стала популярною в Лондоні і в Нью-Йорку в кінці 1980-х років, де дизайнери працювали, щоб досягти простоти, використовуючи білі елементи, холодне біле або синє освітлення, великі простори з мінімальними предметами і меблями. Концепція мінімалістського дизайну полягає в тому, щоб прибрати всі зайві елементи і залишити лише мінімум меблів, але зберігаючи її якості і досягти простоти. Мінімалізм спрощує житлові приміщення, щоб розкрити основна перевага будівель і передає простоту у ставленні до життя. Він натхненний від традиційного японського дизайну і концепції філософії дзен.

Ідея не зовсім позбавлена прикрас, але все сходиться до тієї стадії, коли ви не можете видалити що-небудь ще, щоб поліпшити дизайн і, не порушивши його баланс. Основні геометричні форми, елементи без обробки, прості матеріали і повторення структур можуть створювати відчуття порядку і якості. Рух природного світла в мінімалістських будівлях розкриває простоту і чистоту простору. Для того щоб успішно реалізувати мінімалістський стиль, ключовим фактором є дозволити простору залишатися мінімальним, зберігаючи при цьому основні об'єкти, які ви використовуєте в цьому просторі. Мінімалістські кухні є відмінним прикладом того, де розумне використання простору і прихованого зберігання регулярно використовується.

Нагадаємо, що основними характеристиками в мінімалістському стилі дизайну інтер'єру є ...

  • Білий, сірий, металевий або блакитний колір холодних відтінків.
  • Великі відкриті простори з мінімальної меблями, все тільки найнеобхідніше.
  • Меблі, в основному, вбудована, з однотонною оббивкою і контрастними деталями. У ній застосовуються сучасні матеріали, такі як дерево, метал, скло, сталь і навіть алюмінієві профілі.
  • Зберігання має ключове значення для підтримки мінімалізм.
  • Природне світло використовується як риса якості.

minim_01 minim_02 minim_03 minim_04 minim_05 minim_06 minim_07 minim_08