Морський

Спогади про незабутній відпочинок гріють зсередини? Вам хочеться, щоб відчуття океану, пальм і чайок поруч не покидало Вас?

Яскравий і свіжий, морський стиль перенесе вас прямо до пляжу, незалежно від того, де ваш будинок.

Ви можете стверджувати, що морський стиль індивідуальний, як і його місце розташування: будиночок в Новій Англії, середземноморська вілла, тропічний котедж в Белізі. Морський стиль - це те, що, ймовірно, приходить на розум, коли ви думаєте "пляжний будиночок". Легкий і свіжий, з палітрою, що нагадує пісок і черепашки, море і небо; він нашіптує "літо" круглий рік.

Морський стиль найкраще проявляється, коли він задає настрій, а не б'є людей по голові з його пляжностью. Морські мотиви виглядають відповідне і доречно, прибережне простір викликає легке, безтурботне відчуття веслування і близькості до пляжу.

В інтер'єрах в морському стилі Ви можете відчути себе як в постійному відпустці - він створює враження уповільнення часу і придушення шалених темпів, в яких живе більшість з нас. Теплі і граціозні, вони підсилюють маленькі радості життя, і закликають нас залити своє життя сонцем і хорошим настроєм.

Прибережні інтер'єри стирають грань між внутрішнім і зовнішнім або змішують їх повністю. Множинні вікна, скляні двері і вікна в даху дозволяють сонця заливати кімнати світлом, так що якщо ваш будинок мізерний на ці елементи, розгляньте питання про додавання їх. Якщо це не варіант, принаймні, можна обіграти це лампами і бра. Оформлення вікон має бути вільним і достатнім, щоб не приглушати природний - і якщо вам звезли мати будинок у води, остання річ, яку ви хочете - це приховати цей вид.

Ніщо не викликає романтику морського стилю так, як ліжка з балдахіном. Незважаючи на те, що спочатку він служив захистом від комах, його мрійливий, м'який цибулю задає морське ніжне настрій.

Ви можете насолодитися морем і легкістю, навіть якщо перебуваєте в сотні миль від берегової лінії.

У той час як прибережні інтер'єри не відрізняються лоском і мерехтінням, кілька ретельно підібраних акцентів можуть допомогти розпорошити світло ще більше. Можливе розміщення дзеркала, встановленого навпроти вікна або скляній стільниці для сніданку в сонячний куточок. Просто переконайтеся, що немає надлишку світловідбивних елементів, щоб втратити затишну атмосферу.

morskoy_01 morskoy_02 morskoy_03 morskoy_04 morskoy_05 morskoy_06 morskoy_07 morskoy_08