Наші послуги

ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРУ

Crystal Design пропонує наступні послуги з дизайну інтер'єру. Ми пропонуємо Вам скористатися пакетом послуг в залежності від ваших побажань та потреб

Ми створимо затишний світ в гармонії з вашою мрією!

НАШІ ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

Bec consequat turpis eleifend ativamus vehicula venenatis

01.
Розробка дизайн-проекту процес трудомісткий, в якійсь мірі непередбачуваний і захоплюючий.

Під час спільних зустрічей, ми враховуємо побажання Замовника, намагаємося вловити головну суть ідеї і раціонально розподілити все це на ескізі. Ми дізнаємося, чим людина живе, які її захоплення, її власне уявлення про красу. Довіра - це один з найважливиіших аспектів у співпраці з дизайнером. Для нас дуже важливо, щоб Замовник отримав саме той дизайн, в якиому враховано його побажання, дарує комфорт і затишок життя.

02.
Будівельні і ремонтні роботи

Будівельні і ремонтні роботи - це як головний біль для Замовника. Виникає купа питань: до кого звернутися, де знайти компетентних і відповідальних майстрів, які будівельні матеріали обрати. На щастя, у студії дизайну інтер'єру Crystal Design є будівельні бригади, перевірені часом. Ми знаємо, на скільки важлива якість роботи фахівців і кінцевий результат. Цьому ми завдячуємо власному досвіду. Команда будівельників, яку ми рекомендуємо, не розчарує Ваші очікування. Замовити дизайн інтер'єру і ремонтні роботи ви можете у нас.

03.
Авторський нагляд

Дуже зручна і, іноді, шалено необхідна послуга «Авторський нагляд». Вам не доведеться стояти над головами будівельників і контролювати кожен крок ведення будівництва, віддаючи цьому процесу масу часу і емоцій. Наша студія дизайну Crystal Design бере цей процес на себе. А вам варто лише замовити дизайн інтер'єру з авторським супроводом. Ми звільнимо Вас від непотрібних клопотів і, з задоволенням, спільно розділимо приємні турботи, наприклад, допоможемо підібрати декор, меблі, оздоблювальні матеріали, які будуть доповнювати Ваш індивідуальний дизайн.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ: КРОК ЗА КРОКОМ

«Хороший дизайн видно відразу. Відмінний дизайн непомітний»
Джо Спарано

Замовити дизайн-проект - означає заощадити, прискорити ремонт і отримати дійсно зручне житло. Спеціаліст добре розуміє як краще спланувати нові перегородки, де додати світло, чи варто розставляти меблі по-новому. Ви самі здивуєтеся, наскільки просто працювати із докладним планом і як швидко просуватиметься ремонт.

Студія Crystal Design пропонує повний спектр послуг з оформлення будинків, квартир, офісів. Ми розробимо:

  • дизайн-проект інтер'єру з урахуванням потреб вашої родини, режиму дня, способу життя і переваг;
  • плани будівельних і ремонтних робіт включаючи демонтаж і монтаж конструкцій, проводку, розетки, освітлення, розстановку меблів;
  • авторський нагляд за дизайном інтер'єру, щоб ви не нервували і не повинні були командувати будівельниками, вислуховувати виправдання і вдаватися в подробиці.

Всі ці послуги можна замовити у нас за помірною ціною. Але найважливіше те, що ми допомагаємо заощадити на кожному етапі будівництва і дизайну. У будь-якій справі є моменти на яких можна вигадати трохи грошей. І існують такі речі, які економії не терплять, а обернуться додатковими витратами, якщо вибрати дешевий варіант. Ми зберігаємо ваші гроші і втілюємо мрії.

Як відбувається робота?

Дизайн інтер'єру вимагає збору докладних відомостей про тих, хто живе або працює в приміщенні. Хоча багато сімей в Києві схожі стилем життя та уподобаннями, ми уважно вивчаємо переваги клієнтів, прагнучи максимально точно задовольнити їхні потреби.

Розробка дизайн-проекту інтер'єру вимагає врахувати: чи робить в сім'ї хтось уроки або працює вдома, має складності з пересуванням, любить колекціонувати метеликів або страждає алергією. Ми спостерігаємо за тим, як ви переміщуєтесь по кімнатах і враховуємо інші нюанси. Замовити дизайн інтер'єру в Crystal Design - це ніби запросити дуже дбайливого родича допомогти по дому. Без перебільшення скажемо, що ми - самі люблячі і вдумливі дизайнери в Києві. Кожен будинок декоруємо як власний.

Після того як інформація зібрана, стартує проект. Ви можете замовити тільки його або вибрати пакет, що включає всі стадії - вартість дизайну інтер'єру залежить тільки від ваших побажань.

Після розробки інтер'єру ми включаємось в його втілення, якщо у вас буде таке бажання. Досвідчений фахівець вміє говорити з будівельниками, знає скільки матеріалів повинно піти на той чи інший відрізок роботи, за якою ціною їх продають і де дешевше. В умілих руках інтер'єр втілюється як за помахом чарівної палички.

Вам залишається тільки заїхати в оновлений простір і радіти.

Що ми допоможемо заощадити?

При розробці та втіленні дизайну інтер'єру ми допомагаємо зберегти безліч ресурсів. Зокрема, заощадимо:

  • нерви. Ремонт може бути не стихійним лихом, а чистим задоволенням, якщо його робить фахівець. Вам залишається лише схвалювати деталі і милуватися зробленим;
  • час. Ретельно розроблений план інтер'єру залишає менше місця для несподіванок;
  • гроші. Маючи заздалегідь певний бюджет і кошторис, фахівці студії Crystal Design допомагають вибрати оптимальні рішення, орієнтуючись на нього.

Вартість дизайну інтер'єру швидко виправдовує себе. Ви не витрачаєте занадто багато, а задоволення від життя в зручному і надихає просторі взагалі складно оцінити в грошах.

У нас розумні ціни, індивідуальний підхід і багато наполегливості - ми не розслабляємося, поки проект не зроблений так, як треба.

Замовляйте послуги дизайну інтер'єру прямо зараз, і вже зовсім скоро ви зможете назвати свій дім найкращим місцем на землі.

Давайте розпочнемо знайомство. Під час нашої першої зустрічі ми обговоримо масштаби Вашого проекту, Ваші цілі і Ваш бюджет.
Ми розглянемо наступне протягом цієї першої зустрічі:
• Обсяг вашого проекту, розглянемо його в деталях, розглянемо функції приміщень і обговоримо Ваші ідеї та цілі для кожного простору.
• Ваш смак, уподобання, симпатії, антипатії і стильові рішення >>

Maecenas tristique orci ac semuis ultri cies pharetra magna. Donec accumsan malesuada orci >>

Donec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris ferme >>

Integer nec lacus tortor. Donec ut mauris ac urna hendrerit facilisis at ut arcu. Mo rbi velit turpis >>

Maecenas tristique orci ac semuis ultri cies pharetra magna. Donec accumsan malesuada orci >>

Donec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris ferme >>

Get instant help now! Ask our specialists