Неокласика

Розкішність вже стриманіше, пишність вже ослаблена, цей елегантний стиль переживає відродження в сучасних будинках

Сучасна общеупотребительность: злиття комфорту наших днів з дизайном колишнього.

Неокласичний інтер'єр відомий своєю нескінченною елегантністю.

Цей інтер'єр завжди виглядає елегантно і розкішно, романтично і в той же час хвилюючий неокласичний стиль дизайну інтер'єру наповнює будь-який простір європейської екстравагантністю.

Неокласика безпосередньо виходить від класичного стилю, але з багатим використанням сучасних віянь технологій і матеріалів обробки.

Народжений з класичних форм давніх часів, неокласичний стиль має елегантні лінії, які пропонують стриману альтернативу квіткової пишності рококо в кінці 1700-х років. Він знову сьогодні фаворит. Повторення стилю включає в себе золочені дзеркала, декоративні люстри і сусальне золото рам з античними скульптурними аксесуарами, розкиданими всюди. Колірна палітра стримана: білий, кремовий, бежевий і металік. Цей стиль віддає перевагу розкішним тканин, які не надто вибагливі: шовк штоф, парча, полотно і вінтажний гобелен.

Неокласика уникає темних відтінків і гнітючий декор. Якщо ви хочете влаштувати квартиру в неокласичному стилі, виберіть світлий діапазон кольорів. Білий, синій, кремовий, перловий, оливковий, пісочний кольору виглядають дуже добре, їх легко об'єднати їх додати інтер'єру м'якість і легкість.

Неокласицизм розширив кордони дозволених матеріалів. Тут можливе використання не тільки натуральних, але і штучних матеріалів в класичному інтер'єрі. Вони легко вписуються в дизайн інтер'єру. Єдиною умовою є те, що всі матеріали повинні бути хорошої якості.

Неокласицизм відрізняється від свого "батька" по його прагненню до простоти і навіть деякого мінімалізму. У такому інтер'єрі набагато менше меблів, ніж в класичному, і це допомагає знайти відчуття свободи і простору. Кожен предмет меблів не тільки красивий, але і функціональний. Ви не знайдете безліч химерних скриньок і шаф в неокласичному інтер'єрі. Меблі простий і правильної форми без пафосу і помпезності виглядає тут набагато доречніше.

Неокласика виглядає гідно тільки тоді, коли кожна деталь знаходиться на своєму місці. Нехай наші дизайнери створять справжній шедевр в стилі неокласицизму для вас, і це буде справжньою окрасою вашого будинку.

neoklassika_04 1portfolio_019 neoklassika_02 neoklassika_03