Дизайн квартири в стилі лофт

Дизайн квартири в стилі лофт. Проект маленької затишної квартири площею 42м² для молодої сім'ї без дітей. Виконано в сучасному стилі з елементами стилю Лофт. Стиль лофт в наш час є дуже популярним серед молодих і амбітних людей, так як найбільш яскраво розкриває характер і ритм життя сучасності.
дизайн квартири, дизайн вітальніЦегляна кладка, бетон, труби, груба штукатурка, чавунні батареї і різні конструкції є невід'ємною частиною стилю лофт. І навіть якщо немає можливості «оголити стіни», можна спробувати зробити імітацію кладки, наприклад, за допомогою шпалер зі схожим малюнком.

дизайн квартири, дизайн вітальніВсе це повинно гармонійно поєднуватися з ультрамодними тенденціями: сучасна техніка (величезний телевізор з плазмовою панеллю, аудіосистема з колонками, наворочена кухонна плита), хромовані поверхні, скляні перегородки, камін в стилі хай-тек.
дизайн квартири, дизайн вітальніУ лофт вітається все незвичайне і футуристичне, тому віддається перевага предметам, які "чіпляють" погляд. Це можуть бути світильники незвичайної форми, оригінальні вази різних забарвлень, люстри зі скляними намистинами або кришталем, яскраві пуфи, скульптури, елементи декору в етнічному стилі, яскраві постери, графіті і навіть дорожні знаки.
дизайн квартири, дизайн вітальніВідкрите планування, практично повна відсутність перегородок. Як правило, функціональні зони поділяються за допомогою різних видів зонування (колірні контрасти, акцентування світлом або ж скляні перегородки, які не порушують основну концепцію відкритого простору).
дизайн квартири, дизайн вітальніМеблі можуть бути будь-які: як сучасні, так і антикварні, як яскраві, так і приглушених тонів. Вони, крім основних функціональних навантажень (зберігання речей), має і додаткове завдання - зонування приміщення. Також вітається поєднання нового і старого. Наприклад, шкіряне ретро-крісло ідеально доповнить сучасний скляний столик або комод «на ніжках» і хромовану шафу.

дизайн квартири, дизайн вітальні

 

Заказать дизайн интерьера

Реалізовані проекти

ще дизайн інтер'єру >>