Дизайн квартири в стилі мінімалізм

Дизайн інтер'єру в стилі мінімалізм є одним з основних напрямків архітектури 20-го століття. Просторий і модернізований, але все ще будучи гостинний, мінімалізм чарівний практично в будь-якому просторі. З меншою кількістю меблів і декору, вроджена краса кожного предмета меблів або мистецтва в будинку дійсно починає виділятися.

дизайн прихожей

Мінімалізм в дизайні інтер'єру означає просторі кімнати з мінімумом меблів і деталей. Основним елементом цього стилю є увага до форми, кольору і текстурі. Але ще більш актуальний цей стиль в невеликих приміщеннях. Він не дозволяє захаращувати простір, і навіть маленькі приміщення здаються більш просторими.

дизайн гостинной, дизайн кухниМеблі повинні мати обтічні форми і оббита шкірою або тканиною нейтрального кольору. Блискучі поверхні і прямі лінії виглядають приголомшливо в цьому інтер'єрі. Деталі повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі або хрому. Кількість аксесуарів повинно бути мінімальним. Пол повинен бути виготовлений з матеріалів, які легко чистити і доглядати - дерево, лінолеум або кам'яна плитка, ламінат. Необхідно передбачити достатньо місця для зберігання речей (шафа з простими лініями підійде просто чудово).

дизайн гостинной, дизайн кухни
Що щодо кольору, повинні сказати, що білий є основним кольором для цього стилю. Білий повинен складати основу для стін, підлоги і меблів. В якості альтернативи Ви можете вибрати нейтральні кольори, такі як бежевий, сірий, світло-зелений. В основі повинен бути нейтральний колір, а для того, щоб зробити акценти, ви можете використовувати будь-який яскравий колір, але тільки один.

дизайн спальни
Також дуже часто люди вішають картину або кілька великих деталей на стінах. Великі вікна, на які зазвичай немає штор або тюлі, створюють ефект легкості. Стримуйте колірну палітру. Додавання багатьох квітів - це найшвидший спосіб змусити простір виглядати настирливим і метушливим
дизайн спальниМожливо, важко вирішити, що з декору можна поставити на стільниці та полицях в мінімалістському просторі. Зрештою, якщо менше більше, чи повинні поверхні залишатися чистими? Не обов'язково. Чи не складно отримати творчий підхід в ваших приміщеннях і поєднати їх з Вашим баченням.

дизайн ванной комнаты
Якщо ви згодні з Леонардо да Вінчі, що простота є основою витонченості, будинок в стилі мінімалізм для вас. Хоча мінімалізм можуть інтерпретувати, як нудний, гарне мінімалістському декорування, по суті, є захоплюючим, але складним в досягненні.

дизайн ванной комнаты
Мінімалізм користується популярністю, тому що інтер'єр в цьому стилі все дуже легко і вільно. Мінімалізм - це спосіб життя, який відрізняється бажанням ідеального порядку і організації. Мінімалізм особливо популярний серед бізнесменів і творчих людей, які цінують поєднання простоти, витонченості, краси і практичності. Мінімалізм дозволяє виразити себе без використання будь-яких кричущих аксесуарів і незвичайних меблів. Якщо ви любите простоту і строгість в дизайні, мінімалізм це те, що вам потрібно!

дизайн санузла

Замовити дизайн інтер'єру

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ще дизайн інтер'єру >>