Дизайн квартири в стилі неокласика

Дизайн квартири в стилі неокласика. Створюючи спальню в стилі неокласики, Ви робите вибір на користь розкоші, яким так багата класика і, упор на новітні технології і матеріали, якими славиться неокласика. У спальнях даного стилю мінімум меблів, максимум простору, і лише елементи декору створюють акцент на вишуканих деталях.Отметім, що стінка біля ліжка часто виділяється кольоровим оформленням, або ж декоруванням, будь то м'яка панель або ліпнина.

дизайн спальни в стиле неоклассика

Висвітлення в спальні варто приділити чимало уваги. Воно повинно надавати родзинку в приміщенні, підкреслюючи елементи декору. Функціональним рішенням, для панорамних вікон, є вибір витонченої тюлі в тандемі зі шторами з темної щільної тканини.

дизайн спальни в стиле неоклассика

Дитяча кімната в стилі неокласики прекрасно продовжує концепцію дизайну інтер'єру квартири. Простора кімната, незвичайної геометричної форми стала ідеальним приміщенням для дитини. Створюючи, свого роду, власний світ для дитини, ми повинні враховувати всі нюанси. Це повинна бути практична, світла і зручна кімната.

дизайн десткой в стиле неоклассика

Вибираючи колірну гамму, не варто слідувати навіяному думку, що для хлопчиків більш відповідним кольором є блакитний, а для дівчаток-рожевий. Кольори повинні бути універсальними і м'якими. Різноманітність декорування-багатюще, в нашому випадку було віддано перевагу сімейному древу.
Найважливіше в дитячій, як і в усьому інтер'єрі - це не переборщити з деталями і тоді, Ваше сімейне гніздечко в стилі неокласики буде актуальним дуже довгий час.

дизайн десткой в стиле неоклассика

Неокласика в інтер'єрі кухні завжди привертає захоплені погляди. Унікальним чином вона поєднує в собі розкіш, функціональність і лаконічність своїх форм і ліній. Кольорове рішення, часто стримане, виконане в пастельних відтінках. Якщо Вам, все-таки хочеться внести акцент, це можна зробити за допомогою контрасту більш виражених тонів, таких як: шоколадний, оливковий, класичний синій.

дизайн десткой в стиле неоклассика

Завдяки такій комбінації, на кухнях, виконаних в неокласичному стилі, народжуються вишукані кулінарні ласощі. Для господині це місце є символом гостинності, чому сприяє союз затишку, простору і чистоти.
В силу своєї універсальності, Ви можете оформити кухню в неокласичному стилі на будь-якої площі.

дизайн десткой в стиле неоклассика

Замовити дизайн інтер'єру

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ще дизайн інтер'єру >>