Інтер’єр офісу

Дизайн офісу. Більшість людей чули термін "екологічно чистий" або "зелений" дизайн інтер'єру. Але, не всі точно розуміють що це означає. У нашому проекті дизайну інтер'єру для офісу продажів ЖК Еко-поліс Оксамит ми наочно Вам розкриємо цю тему.

дизайн офиса
Завжди важливо брати до уваги питання про те, хто живе в будинку або працює в офісі. Адже в офісі ми знаходимося мінімум 40 годин в тиждень свого часу. Тому здорова обстановка в офісі грає найважливішу роль для здоров'я і благополуччя працівників. В такому випадку, головне завдання проекту полягає не стільки в естетиці, скільки включає в себе правильне використання і вибір предметів і матеріалів, які будуть експлуатуватися, щоб не тільки не завдати шкоди здоров'ю, але і поліпшити його.

дизайн офиса
Нічого немає краще, ніж розміщення живих рослин у вашому будинку або офісі. Рослини можуть допомогти в фільтрації повітря і будуть сприяти видаленню шкідливих хімічних речовин в приміщенні. Крім користі для здоров'я, яку вони можуть принести, вони також додають красу в Ваш офіс або будинок і надають їм природний і свіжий атмосферу.

дизайн офиса

Вибирайте рослини, які підходять для Вашого офісу або будинку. Вони можуть бути об'ємними, високими або маленькими. Якщо ви прагнете поліпшити якість повітря в приміщенні, ви можете поставити в офісі лілії, бамбук, гербери, ромашки або навіть кактуси.

дизайн офиса
Інший розумний спосіб створення екологічно чистого приміщення - це дозволити заходити сонячного світла всередину і пропуск максимально можливої кількості денного світла. Це може бути досягнуто за допомогою світлових люків або скляного даху відкритих штор, жалюзі. Також добре, коли вікна виходять на південь, так можливо отримати достатню кількість сонячного світла.

дизайн офиса

Використання денного світла замість електричного освітлення може бути великою перевагою для Вас, тому що він може зберегти електричні рахунку та запобігти викиду забруднюючих речовин всередині будинку. Дотримуючись цих рад, Ви зробите здоровіше і себе, і збережіть навколишнє середовище.

дизайн офиса

Використовуйте органічні і натуральні матеріали. Це один з кращих способів для досягнення екологічно чистого офісу і вдома. Якщо ви прагнете створити інтер'єр, який буде корисний і Вам і не завдасть шкоди навколишньому середовищу, Ви повинні позбутися від пластику, ДСП і хромованого металу.

дизайн коридора
Використовуйте енергоефективне освітлення. Це було б більшої допомогою не тільки для навколишнього середовища, але і для Вас. Використання компактного флуоресцентного світло може допомогти вам заощадити енергію і кошти. Це може також запобігти викиду парникових газів і забруднюючих речовин, які можуть бути шкідливі для вашого здоров'я і навколишнього середовища. Так що, коли Ви вибираєте освітлення, подивіться на етикетку і виберіть ті, які є енергоефективними.

дизайн коридора
Використовуйте енергозберігаючі вікна. Навіть ваші вікна можуть допомогти в створенні в приміщенні ауру екологічності. Виберіть вікна, які облицьовані спеціальними покриттями для відображення тепла і дають ізоляцію. Це буде тримати тепло в приміщенні, особливо в холодну пору року. Вони також може допомогти вам заощадити гроші, тому що Вам не потрібно буде користуватися системами охолодження або обігріву в такому обсязі. Вікна, які не є енергозберігаючими, вже є хорошим джерелом втрати тепла в холодну пору і пропуском небажаного тепла в спекотні сезони.

дизайн санузла

Замовити дизайн інтер'єру

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ще дизайн інтер'єру >>