Про нас

ПРО НАС

МИ СТВОРИМО ЗАТИШНИЙ СВІТ В ГАРМОНІЇ З ВАШОГО МРІЄЮ!

about-1

Crystal Design – це команда молодих, амбітних, скрупульозних і відповідальних молодих людей, які несуть в суспільство красу, затишок, смак і, в першу чергу, доступний і гідний сервіс для наших Клієнтів.

Наш головний орієнтир в роботі - це побажання Клієнта.

Crystal Design створена для сумлінного виконання такої послуги як дизайн інтер'єру.

Ми розробимо для Вас унікальний дизайн; всі робочі креслення для повноцінного виконання робіт, створимо тривимірну візуалізацію і простежимо за правильним і максимально точним виконанням всіх задуманих і затверджених Вами рішень!

І чимало важливий бонус - це можливість отримати найкращу цінову пропозицію від перевірених постачальників техніки, оздоблювальних матеріалів і виробників меблів, з якими ми співпрацюємо на особливих умовах. Якщо Ви хочете отримати гідну реалізацію Ваших бажань, тоді Ви потрапили за адресою!

 

«Хороший дизайн видно відразу. Відмінний дизайн непомітний.» Джо Спарано

НАША КОМАНДНА

«Все почалося з того, що я я подивився на всі боки і, не побачивши автомобіля своєї мрії, вирішив сконструювати його сам..» Фердинанд Порше

  • Наш гуру, лідер і найкращий наставник. Незважаючи на свої сильні якості, як керівника, в Ользі…

  • Анастасія - наш менеджер по роботі з клієнтами, максимально точно відповість на Ваше питання, що…

  • Дизайнер з величезним багажем знань і роками практики. Михайло в області дизайну інтер'єру з 2008…

  • Дизайнер-фрилансер. Любов до дизайну «народилася» ще з дитинства, коли він, будучи підлітком, допомагав батькові з…

  • Молодий і енергійний хлопець Олексій- виконроб вищої категорії, в підпорядкуванні у якого команда висококласних фахівців,…

  • Сергій - виконроб-ентузіаст! З особливою скрупульозністю ставиться до своїх обов'язків. Основні його переваги: наполегливо, терпіння,…

ЧОМУ МИ??

«Простір, світло і впорядкованість. Людина потребує цих Трез речах так само сильно, як в їжі і нічлігу.» Ле Корбюзьє

Робота цілої команди професіоналів над проектом дизайну інтер'єру

Перевага роботи зі студією дизайну інтер’єру Crystal Designs полягає в тому, що над дизайн-проектом Вашого приміщення буде працювати команда активних, працьовитих і відповідальних професіоналів. Ми робимо свою роботу якісно, швидко і точно в строк. Результат нашої спільної праці приємно здивує Вас і залишить теплий відбиток в пам'яті.

Свій офіс

Двері нашої студії дизайну інтер'єру завжди відкриті для Вашого комфортного проведення часу і більш детального ознайомлення з послугами, які надаються. Студія дизайну інтер’єру Crystal Designs постаралася створити найзатишнішу атмосферу! Тут ми познайомимося і почастуємо Вас смачною кавою або чашкою чаю, з солодким компліментом.

Мобільність

Для економії Вашого часу та зручності ми володіємо незаперечним пріоритетом – це мобільність. У нас є унікальна можливість призначити зустріч в будь-який зручний час для Вас, завчасно обумовивши найбільш прийнятне місце для зустрічі. Це так само раціонально, при виїзді на об'єкт для здійснення замірів Вашого приміщення. Адже дизайн інтер'єру починається саме з цього.

Свої будівельні бригади

Перевага студії дизайну Crystal Design так само проявляється в безпосередній наявності своїх будівельних бригад. Команда професіоналів, яка в найкоротші терміни втілить в життя, розроблений нашою студією дизайну інтер'єру. При цьому, швидкість виконання робіт жодним чином не вплине на якість!

Комплектація об'єкту

Величезним плюсом в роботі зі студією дизайну Crystal Design є те, що, не виходячи з нашого офісу, ми укомплектуємо Ваш будинок, квартиру, офіс всім необхідним. В першу чергу, це зручно для Вас, так як не доведеться витрачати багато часу на пошуки необхідного, ні в інтернеті, ні в магазинах.

Доступна ціна

І останнє, дослідивши ринок, наша студія дизайну пропонує Вам найкращу цінову пропозицію, серед студій по Києву та Київській області. Наша перевага так само в тому, що ми готові йти кожному Клієнту на зустріч і пропонуємо знижки не тільки на свої послуги, а й знижки на комплектацію, так як співпрацюємо з постачальниками на особливих умовах.

«Поняття стилю і смаку досить умовно. Справа не в тому, що у одних смак хороший, а в інших ні, а в тому, що саме підходить кожній окремій людині» Келлі Хоппен