Питання-відповіді

Q?

Навіщо потрібен дизайн-проект інтер’єру?

A.

По-перше, Ви для себе зрозумієте який же дизайн Ви хочете, як він буде виглядати конкретно у вашому приміщенні, навіть якщо у Вас є якесь уявлення. По-друге, Ви отримуєте реалістичну візуалізацію ваших приміщень і креслення, які допоможуть максимально точно виконати ремонт.

Q?

Як довго створюється проект дизайну інтер’єру?

A.

Все залежить від складності ідеї Замовника і площі об'єкту. У середньому проект займає від 2-х до 4-х тижнів

Q?

Чи надається знижка?

A.

Знижка може надаватися, і її розмір обговорюється в індивідуальному порядку, на початковій стадії співпраці з нами.

Q?

Що таке візуалізація?

A.

Візуалізація - це створення зображення, картинки в об'ємному вигляді. Процес додання зорової форми будь-якого предмету, приміщенню, території за допомогою тривимірного моделювання в спеціальних програмах. Створення чітких і яскравих образів будь-якої складності та специфіки, тобто це відтворення Ваших ідей у вигляді фотореалістичного зображення.

Q?

Що таке дизайн-проект?

A.

Дизайн-проект - комплекс послуг по розробці концепції (концептуального рішення) художнього оформлення інтер'єру, що включає створення ескізу дизайн-проекту і розробку проектної документації.

Q?

Вартість дизайн-проекту?

A.

Так, як ми пропонуємо 3 пакета послуг, вартість залежить від обраного Вами варіанту. Ціни можна дізнатися на нашому сайті в розділі Дизайн інтер'єру - Наші послуги і ціни

Q?

Чи залежить кінцева вартість дизайн-проекту від його складності?

A.

Ні, на загальну вартість впливає тільки площа проектованої території.

Q?

Де ми знаходимося?

A.

Наш офіс розташований в м.Бровари, Київської обл., Але так, як ми абсолютно мобільні, є можливість зустрітися на нейтральній території в м.Києві

Q?

Можливість проектування на основі плану БТІ?

A.

Як правило, нами здійснюються попередні обміри об'єкта. Проектування без вимірів, згідно з планом БТІ, можливо тільки в тому випадку, якщо відповідальність Ви візьмете на себе, оскільки, як правило, заміри від БТІ відрізняються від реальних.

Q?

Розробляємо ми дизайн громадських / офісних приміщень?

A.

Студія Crystal Designs універсальна, тому без особливих складнощів розробить дизайн-проект будь-якого приміщення.

Q?

Як пояснити дизайнеру, чого я хочу?

A.

Для полегшення роботи дизайнера візьміть на першу зустріч журнальні вирізки або електронні зображення з тими варіантами дизайну, які Вам подобаються. Це допоможе виконавцю зрозуміти, чого Ви очікуєте від його роботи, і що він може Вам пропонувати.

Q?

Займаємося ми ремонтом «під ключ»?

A.

У нас є можливість надати Вам бригаду висококваліфікованих фахівців, які займаються всіма видами ремонтних робіт. Гарантуємо високу якість і швидкість виконання

Q?

Чи можемо ми допомогти з комплектацією об’єкту і підбором оздоблювальних матеріалів?

A.

Нашим величезною перевагою є те, що ми напряму співпрацюємо з постачальниками техніки, декору та меблевими фабриками. Є можливість надати знижку на всю наявну продукцію.