Відгуки

Ми почали працювати випадково, після невдалого досвіду з дизайнером-самоучкою. Хлопці побачили нашу квартиру зовсім по-новому !!! Їхнє бачення на 100% збігалося з тим, що ми хотіли, вони відчували і розуміли чого ми хочемо з півслова! Весь інтер'єр і планування були зроблені дуже функціонально, нам це було дуже важливо).

Крім того, підбирали все матеріали по нашому бюджету! На кожну деталь інтер'єру додавалася посилання з ціною і адресою, де це можна купити! Нам дуже сподобався такий підхід !!! В цілому хлопці молодці, вони люблять те, чим займаються, розбираються в цьому і відчувається, що основне в їх роботі-це результат, а не комерційна складова !! Було дуже приємно і просто в спілкуванні, і в роботі!) Спасибі вам огромное !!!!

Станіслав Романовський, веб-дизайнер

Дуже сподобалася робота фахівців студії дизайну інтер'єру. Багато часу було витрачено на вибір дизайн-студії, Crystal знайшли випадково і не пошкодували про вибір! Хлопців відрізняє не тільки професіоналізм, але і персональний підхід до справи. Наш інтер'єр вийшов просто чудовий, хлопці відразу вловили всі наші побажання, врахували все, чого хотілося! Дуже хочеться відзначити і роботу хлопців вже після завершення проектування: завжди можна звернутися за допомогою, в якій ніхто не відмовляє, а навпаки, з ентузіазмом допомагають, пропонують нові рішення, при появі якихось питань, завжди можна звернутися в студію дизайну інтер'єру Crystal і хлопці підкажуть.

Загалом тільки позитивні емоції, чекаємо втілення проекту в життя. Бажаємо вам продовжувати в тому ж дусі, творити з невичерпним натхненням і хорошим настроєм! Удачі вам і творчих успіхів!

Від нас величезне спасибі за нашу кухню-вітальню! Нам дуже подобається!

Олександр Пинчук, програмист

Дуже багато позитивних емоцій викликало спільне співробітництво з Crystal Design. Випадково побачила їх роботи в інтернеті, а після дзвінка і рішення вибору цієї студії для втілення наших бажань при перепланування кімнат, ні разу не пошкодувала. Незважаючи на те, що всі наші ідеї були розрізненими і хаотичними, хлопці зібрали їх в відмінно сформований дизайн кухні-їдальні. Дуже порадувала оперативна робота і допомоги вибору фірми відповідає за виготовлення наших меблів, і фірми займає реалізацією будівництва приміщень, взагалі оперативність всіх прийнятих рішень. Спасибо большое за виконану роботу і професіоналізм!

Наталя Іващенко,