Прованс

У цьому стилі важлива кожна деталь - кожен елемент є одночасно красивим і вишуканим.

Прованс несе своє коріння з середини і конца1700-х років, так як люди в різних провінціях у Франції (зокрема, в Бордо, Бретань, Нормандія і Прованс) почали копіювати меблі, що прикрашає замки і садиби. Він перетворився з зосередження уваги на декоративної розкоші, в теплий і гостинний стиль, який включає в себе не тільки мармур, коване залізо і вирізану деревину, а й сільський декор, камінь і матеріали, що поширені в селах, розташованих французької сільської місцевості. Цей стиль жіночний, ніж більшість, і являє заспокійливу, глуху колірну палітру і багатство тактильної тканини, щоб створити вишуканий вигляд, який уособлює хороший смак.

Цей стиль поєднує в собі багато прикрашену меблі з витонченим полотном в ніжних тонах, щоб створити елегантний і вишуканий вигляд, і якщо все зроблено правильно, то це буде виглядати відмінно і в сучасних умовах, так само як і в самих пишних історичних обителях.

Якщо прованс в дизайні добре збалансований і гармонує з вами, і все must-have елементи на місці, то приймаючи гостей, Ви, лише чутимете oh là là як тільки вони переступлять через поріг Вашої оселі.

Стиль прованс в дизайні інтер'єру або "французька країна", як його ще називають - це унікальна можливість зануритися в атмосферу легкості і комфорту, відчути м'якість навколишнього середовища, яка наповнить ваше життя гармонією і миром. Цей стиль дуже популярний сьогодні, і його вибирають люди, які втомилися від показної розкоші, які хочуть внести в інтер'єр романтичну атмосферу сільського життя, і спокій.

Сіро-коричневий, кольору слонової кістки, шавлії, сірий і інші стримані відтінки найбільш слушно. Така вишукана палітра кольорів оттеняется красиво складної люстрою - вітається в будь-якій кімнаті будинку.

Вигнуті і різьблені ніжки і інші декоративні деталі визначає меблі в Провансі і розкішні тканини використовуються з особливим ентузіазмом. Дотримуйтеся м'яких квіткових принтів і класичних смуг, якщо є необхідність додати контраст до всіх цих приглушеним тонам, і не скупіться на тканини, коли справа доходить до штор. Штори складка до складці для більш пишного виду, і не соромтеся зробити штори досить довгими, що вони падали на підлогу.

Кожна кімната має бути пов'язана з іншими - єдиний концепт є обов'язковим по всьому будинку, якщо ви хочете, щоб успішно обіграти цей стиль.

Може скластися враження, що прованс є не зовсім відповідним стилем для міських квартир, але це не так: він здатний принести світло, тепло, приємні природні відтінки і надихаючу тишу, яких так не вистачає в кам'яних джунглях великих міст.

provans_01 provans_02 provans_03 provans_04 provans_05 provans_06 provans_07 provans_08