Скандинавський стиль

Скандинавський стиль інтер'єру має кілька нюансів, починаючи від неокласичного впливу густавианському стилю до більш базового підходу. Проте, в їх основі, всі гілки скандинавського декору мають загальні характеристики: суміш повсякденності, елегантності, затишку і витонченості, теплій та веселій чуттєвості, і свіжий погляд допомогли просунути цей стиль до оновленої популярності.

Скандинавські зими довгі, темні і нудні, так що це не дивно, що скандинави історично звернулися до світла. Велика доза білого і вершків у скандинавській палітрі допомагає наситити приміщення світлом і залити трохи штучного літа. Синій займає друге місце - мазки блакиті, ляпіс і Веджвуд привносять натяк на небо і море, але його потрібно використовувати в помірних кількостях, щоб зберегти повітряне відчуття.

Відомий своєю простотою, функціональністю і красою, скандинавський будинок має чистий стиль, зосереджений навколо теплою функціональності, чистих ліній, бездоганного майстерності і витонченої елегантності. Використання світла вважається надзвичайно важливим, і багато скандинавські будинку характеризуються використанням коричневих приглушених тонів, натуральних матеріалів і мінімальним орнаментом.

Килими в скандинавському стилі недоречні, дерев'яна підлога в світлих відтінках грає важливу роль у всіх приміщеннях, крім санвузлів.

Білі стіни і холодний відтінок сірого і синього в текстилі виразно задає правильну атмосферу скандинавського інтер'єру. Дерево, і не бійтеся показати це. Деревом облицьовують стіни, і навіть стелі, щоб додати текстури і теплоту.

Скандинавський стиль простий, чистий і простий у догляді. Його невибагливість ще ніколи не набридала. Він в значній мірі спирається на основи приємних оку елементів: таких як сині та білі тони, широкі вікна і світле дерево - рецепт симпатичного, придатного для життя стилю.

skandinavski_01 skandinavski_02 skandinavski_05 skandinavski_06 skandinavski_07 skandinavski_08 skandinavski_03 skandinavski_04