Crystal-Design

logo

У скандинавських інтер’єрів короткий дизайн. Вони виділяються спокійною кольоровою гамою, простими лініями та формами. У таких спальнях людина може розслабитися та спокійно відпочити.

Заміські будинки у скандинавському стилі обставляють дерев’яними предметами та обробляють деревом, а міські квартири привертають увагу однотонними гладкими поверхнями.

Кольори

У сучасному скандинавському стилі переважає монохром. Такі спальні в основному оформляють у пастельній гамі. Крім того, допускається використання сірих та бежевих відтінків.

У скандинавській спальні може бути одна акцентна стіна, покрита барвистими шпалерами. Яскравими акцентами можуть виступати текстиль та меблі.

Для оформлення скандинавських інтер’єрів вигадали «стокгольмський» білий колір. Якщо ви хочете купити саме таку фарбу, зверніть увагу, що написано на банці.

Матеріали

Для створення інтер’єру спальні в скандинавському стилі використовують екологічно чисті матеріали: від натурального дерева до шпону та гіпсу, від паперових шпалер до фарб, що мають водяну основу. Також допускається застосування їх безпечних здоров’ю імітацій.

Стіни, підлога та стеля

Стіни скандинавської спальні можуть бути покриті фарбою. Крім того, їх можна обробити шпалерами зі спокійними геометричними візерунками.

У матеріалів для підлогового покриття має бути дерев’яна фактура. Можна зупинити свій вибір на паркеті, висококласному ламінаті або кварці-вінілі, що імітує дерев’яне оздоблення. Допускається покриття підлоги однотонними килимами. Вони також можуть бути нанесені геометричні принти.

Спальню в міській квартирі обладнають білою або ніжною пастельною стелею або гіпсокартонною обшивкою. У заміському будинку використовують дерев’яне облицювання.

Текстиль та світло

У скандинавських спальнях штори відсутні. Іноді їх замінюють лаконічними портьєрами нейтрального кольору.

Підсвічування кімнати виділяється кількома рівнями. З основного стельового освітлення слід зупинити вибір на вбудованих спотах, люстрі або світильниках-«бочонках» на шині. В якості додаткового і акцентного світла допускається використання торшера, бра і ламп для ліжка.

Меблі та аксесуари

Меблі в скандинавській спальні повинні мати лаконічні форми. Кімнату можна обставити дерев’яним комодом, ліжком простої форми, вбудованою шафою без дзеркала (воно займає внутрішню стулку). У скандинавських інтер’єрах доречні білі ліжка, шафи та тумби.

Дизайн можна доповнити декоративними подушками. На відкритому підвіконні чудово виглядають книги, свічники та кімнатні рослини.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх